1.400 ayakkabı markası AYMOD’da buluşuyor

Kendi alanında dünyanın en büyük ikinci fuarı olan Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD), 57’inci kez kapılarını açıyor.

1.400 ayakkabı markası AYMOD’da buluşuyor
1.400 ayakkabı markası AYMOD’da buluşuyor Haberimport.com

Kendi alanında dünyanın en büyük ikinci fuarı olan Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD), 57’inci kez kapılarını açıyor. CNR EXPO Yeşilköy’de 5-8 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek fuarda, bin 400’ün üzerinde marka 2017-18 sonbahar-kış sezonu ayakkabı ve saraciye modellerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak. Fuarda klasikten moderne, babetten çizmeye, çantadan, cüzdana, bavula ve kemere kadar her kesime hitap eden ürünlerin sergilenecek.

59 ülkeden alım heyetleri geliyor

AYMOD Fuarı’na aralarında İtalya, Hollanda, Almanya, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Belarus, Suudi Arabistan, Katar, Lübnan, B.A.E. ve İran’ın da bulunduğu 59 ülkeden alım heyetleri bekleniyor. Kemal Tanca, Divarese, Ayakkabı Dünyası, Adidas, Décathlon, LC Waikiki, Flo, Yeşil Kundura ve Grinderboks gibi 100’e yakın uluslararası ayakkabı markasının ve zincir mağazanın üst düzey yöneticileri VIP davetli olarak AYMOD’a katılacaklar.

Fuar, 60 bin metrekare alanda düzenlenecek

Ayakkabı ve saraciye modasına yön veren dünyaca ünlü markaların katılacağı AYMOD, 60 bin etrekare alanda gerçekleştirilecek. Fuarda görülebilecek yerli ve yabancı markalardan bazıları ise şöyle: Hammer Jack, Tergan , Twigy,Cabani,Ricardo Colli,MCP, Scooter,Conteyner,Euromar ,Lapinta,Devran,İnuovo Lota,Ridge, İlvi , Marcomen , Bulldozer, Darkwood, Topbaş United, Ferudun Kundura.

Fuar, CNR Holding Kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV), Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu (TUAF) ve İstanbul Ayakkabı Esnafı Sanatkarlar Odası (İASEO) iş birliğinde organize ediliyor.

 

Dört gün boyunca ziyaretçilere açık olacak fuar, 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X