Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı "City Expo" açılıyor

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin (AKBB) 23- 26 Mart tarihinde düzenleyeceği 7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, (Antalya City Expo) bu yıl 3 farklı yönüyle Türkiye’nin bir numarası olacak.

Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı
Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı Haberimport.com

Bu yıl AKBB’nin 7.sini düzenlediği Antalya City Expo, birçok yönüyle Türkiye’nin bir numarası olma iddiasıyla perşembe günü kapılarını açıyor

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin (AKBB) 23- 26 Mart tarihinde düzenleyeceği 7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, (Antalya City Expo) bu yıl 3 farklı yönüyle Türkiye’nin bir numarası olacak. Yüzde 100 büyümeyle perşembe sabahı açılış kurdelesi kesilecek olan fuar, 7 bin 500 metrekarelik alanda 150’ye yakın katılımcının teşhirlerine mekan olacak.

Uluslararası katılım

Üye belediye sayısını 66’ya çıkardıkları birliğin fuar süresini 4 güne çıkardıklarını duyuran AKBB ve Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye’nin 4 bir yanındaki belediyelerin yanı sıra Körfez ülkeleri ve Kuzey Afrika’dan belediye başkanları ve yerel yönetim heyetlerini ağırlayacaklarını söyledi.

Hazırlığı 4 ay sürdü

Katılımcı firma ve belediye sayısı, fuarın büyüklüğü, 15 bine yakın ziyaretçisi ve 4 gün sürmesi bakımından Antalya City Expo’nun Türkiye’deki benzerleri arasından 1 numaraya yükseldiğini açıklayan Tütüncü, “Gönüllülük esasıyla belirlediğimiz Antalya City Expo kurulumuz, 4 ay boyunca bu fuarın iyi bir şekilde neticelenmesi için emek harcadı. Üstün bir gayretin, büyük bir emeğin üzerinde bu fuar daha iyi yerlere yükselecek.” dedi.

Yeni hizmet teknolojileri tanıtılacak

Fuarda, belediye ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi ürünler sergilenecek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X