Advert

Dijital Pazarlama Dünyası Ödülleri Türkiye’den de Bir Jüriye Sahip

Yiğit Konur’un kurucusu olduğu ZEO bu yıl dördüncüsü düzenlenen Digitalzone Dijital Pazarlama Konferansı, ülkemizde İstanbul’da 21-22 Ekim tarihleri arasında düzenlenirken, dünya çapında dijital pazarlama ve SEO alanında başarılı konuşmacıları ağırlıyor.

Dijital Pazarlama Dünyası Ödülleri Türkiye’den de Bir Jüriye Sahip
Dijital Pazarlama Dünyası Ödülleri Türkiye’den de Bir Jüriye Sahip Haberimport.com

SEO, Türkçe adıyla arama motoru optimizasyonu dijital pazarlama dünyasının günümüzde en önemli alanlarından biri. Hatta dijital pazarlama denildiğince akla ilk SEO çalışmaları geliyor diyebiliriz. Ülkemizde de ZEO firması ve SEOteknikleri.com web sitesi gibi önemli kuruluşlarda imzası olan Yiğit Konur, dijital pazarlama dünyasının Avrupa ve Amerika’da düzenlediği arama motoru ödüllerinde de jüri olma özelliğini taşıyor. Bu özelliği ile Yiğit Konur’un sadece Türkiye içerisinde değil Dünya çapında da SEO veya onu içine alan dijital pazarlama alanında öncü kişilerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik Konur konuşmacı olarak katıldığı yurt dışı toplantılarda edindiği tecrübeleri ülkemiz içerisinde düzenlenecek ZEO Digitalzone etkinliğine de aktarmış görünüyor.

Digitalzone’16 Dijital Pazarlama Konferansı
Her geçen gün ülkemizde görmeye başladığımız dünya çapında isim yapmış büyük konferanslardan bir yenisinin daha ülkemizdeki genç girişimcilerin önderliğinde yürütüldüğünü görüyoruz. Yiğit Konur’un kurucusu olduğu ZEO bu yıl dördüncüsü düzenlenen Digitalzone Dijital Pazarlama Konferansı, ülkemizde İstanbul’da 21-22 Ekim tarihleri arasında düzenlenirken, dünya çapında dijital pazarlama ve SEO alanında başarılı konuşmacıları ağırlıyor.

Açılış Konuşmasını Yiğit Konur Yapıyor
Konur’un açılış konuşmasını yapacağı etkinlikte Backlinko gibi SEO alanına önemli katkılarda bulunmuş bir sitenin kurucusu olan Brian Dean, SEOmonitor gibi SEO alanında elde edilen verilerin analizi ile bu alanda firmaların verdikleri hizmetleri bir sonraki aşamaya çıkarmayı başarmış olan yazılımları üreten firmanın yöneticisi Cosmin Negrescu gibi önemli isimler yer alacak.
Ek olarak MOZ’dan Rand Fishkin ve Google’dan Gary Illyes gibi önemli isimlerin de Radison Blue Hotel Şişli’de yapacakları konuşmaları dinleyebileceksiniz. Tabi Digitalzone toplamda 700’ün üzerinde dijital pazarlama uzmanının katılımı ile gerçekleşecek bir etkinlik. Ülkemizin en önemli online satış platformları olan n11.com ve hepsiburada.com yetkilileri de, firmalarının SEO uyumluluk sürecinde geçirdikleri değişimden ve büyüme süreçlerinde dijital pazarlama yöntemlerini nasıl kullandıklarından bahsedecekler.

Digitalzone Her Geçen Yıl Büyüyor
Her geçen yıl daha da fazla kişiye hitap etmeyi başaran Digitalzone etkinlikleri ülkemizde bu ve benzeri etkinliklerin düzenlenmesi bakımından da bir mihenk taşı konumunda. Artık dijital pazarlama alanıyla ilgilenen ve bu alanı firmasının gelişimi için kullanma ihtiyacı duyan kişiler ülkemizde ZEO’nun düzenlediği bu etkinlikler sayesinde yurt dışı bağımlılıklarından da bir nebze olsun kurtulabiliyorlar.

Editör: Erkan Atalay

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X