Advert

Aleyna Tilki: Çok Korktum

Konser verdiği kafeye el yapımı bomba atılması ile magazin dünyası başta olmak üzere bütün medyanın gündemine yeniden giren 16 yaşındaki şarkıcı Tilki olaydan çok korktuğunu ifade etti.

Aleyna Tilki: Çok Korktum
Aleyna Tilki: Çok Korktum Haberimport.com
Aleyna Tilki yeniden ülke gündemine oturdu. Konser verdiği kafeye el yapımı bomba atılması ile magazin dünyası başta olmak üzere bütün medyanın gündemine yeniden giren 16 yaşındaki şarkıcı Tilki olaydan çok korktuğunu ifade etti.
Diyarbakır’da konser verdiği mekanda 20:00’dan sonra sahne alan şarkıcı sahne aldığı sırada 12-13 yaşlarında olduğu sanılan iki çocuğun attığı el yapımı bomba nedeniyle programını yarıda keserek programı sonlandırıldı. Olayın ardından apar topar mekân dışında güvenli bir bölgeye götürülen şarkıcı “Çok korktum, bir süre her şeyden uzak duracağım” diyerek olaydan etkilendiğini ifade etti. Çok korktuğunu ve her şeyden uzak duracağını belirten sanatçı konser işlerine ara vereceğine vurgu yaptı.

Olayın sevindirici tarafı ise olayda can ve mal kaybının olmamasıdır.

Henüz 16 yaşında genç şarkıcı kanun gereği içkili mekânlarda sahne alamıyor. Diyarbakır’da sahne aldığı mekânın alkolsüz olduğu gelen bilgiler arasında. Olaydan sonra Diyarbakır’dan ayrılan sanatçı İstanbul’a geçti.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X