Kahraman Polis Fethi Sekin'in ismi ölümsüzleşti

İzmir adliyesi önündeki hain terör saldırısında şehit olan kahraman polis memuru Fethi Sekin'in adı Bayraklı, Osmangazi'de yaşadığı evin yanındaki geniş sokağa verildi.

Kahraman Polis Fethi Sekin'in ismi ölümsüzleşti
Kahraman Polis Fethi Sekin'in ismi ölümsüzleşti Haberimport.com
İzmir adliyesi önündeki hain terör saldırısında şehit olan kahraman polis memuru Fethi Sekin'in adı Bayraklı, Osmangazi'de yaşadığı evin yanındaki geniş sokağa verildi. Bayraklı Belediyesi meclis toplantısında gündeme gelen madde oy birliğiyle kabul edildi. Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları veren Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bu kötü olay ülkemize ve vatanımıza olan bağlılığımızı asla eksiltmez bilakis milli duygularımızı, beraberliğimizi bin kat daha artırır" dedi.

Kahraman şehidin adı mahallesinde yaşayacak

Bayraklı Belediyesi yeni yılın ikinci meclisinde önemli bir kararı oy birliğiyle kabul etti. İzmir adliyesi önünde önceki gün meydana gelen hain terör saldırısında şehit düşen kahraman polis memuru Fethi Sekin'in adı yaşadığı Osmangazi Mahallesindeki evinin hemen yanındaki sokağa verildi. 

TEDBİRLERİMİZİ ARTIRACAĞIZ

Şehitler anısına saygı duruşu ve istiklâl marşı ile başlayan meclis toplantısında konuşan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Yaşadığımız bu kötü olay bizlerin ülkemize ve vatanımıza olan bağlılığımızı asla eksiltmez bilâkis milli duygularımızı, beraberliğimizi bin kat daha artırır diye düşünüyorum. Polis arkadaşımızın canını vererek, oradaki bir faciayı önlemesi, tedbirlerin daha da artırılarak yapılması gerektiği konusunda bize bir kez daha fikir verdi.  Bu iş tedbirlerle ve daha ciddi çalışmalarla insan hayatına mal olmadan engellenebilmelidir. Bu bakımdan kahraman şehit polisimize ve adliye görevlimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum ve İzmir'e bir kez daha geçmiş olsun diyorum. Bundan sonra biz de kendi kurumlarımızda daha ciddi tedbirler alacağımızı söylemek istiyorum" dedi.

KAHRAMAN POLİS FETHİ SEKİN'İN İSMİ ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Konuşmanın ardından Kahraman Şehit polis memuru Fethi Sekin'in Osmangazi Mahallesi 579 sokağa adının verilmesi önerisi oybirliğiyle kabul edildi. Böylece kahraman şehidin adı yaşadığı mahallede ölümsüzleşti.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X