Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geçici Kapatıldı

THY’nin internet sitesinden yapılan açıklama ile kamu oyuna duyurulan haber ile dış hat yolcularının bu durumu göz önüne alarak hareket etmeleri gerektiği vurgulandı.

Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geçici Kapatıldı
Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geçici Kapatıldı Haberimport.com
Kış aylarında yabancı turist sayısında azalma yaşanacağından dolayı ekonomik olmayacağından dolayı Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali 31 Mart 2017 tarihine kadar kapatıldı. THY’nin internet sitesinden yapılan açıklama ile kamu oyuna duyurulan haber ile dış hat yolcularının bu durumu göz önüne alarak hareket etmeleri gerektiği vurgulandı.

THY’nin internet sitesinden yapılan açıklama ile 31 Mart tarihine kadar hizmet vermeyecek havaalanını kullanacak yolcu ve yakınlarının da konu hakkında bilgi sahibi olmaları üzerinde durulan açıklama şu şekilde;  “ Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali kapatıldı. Ancak dış hatlardan aktarmalı olarak gelen yolcularımıza, kapatılan terminalin yanındaki Genel Havacılık Terminali hizmet veriyor. Havalimanındaki gümrük uygulamalarımız eskisi gibi devam ediyor.

31 Mart 2017 tarihine kadar bu havalimanından gerçekleştirilecek dış hat seferimiz bulunmuyor. Seyahatlerinin devamında dış hatlara uçacak yolcularımız uçuşlarıyla ilgili işlemlerini iç hatlar terminalinden yaptırabilirler.

Dış hatlardan aktarmalı olarak Milas-Bodrum Havalimanı’na seyahat eden yolcularımızı karşılayacak yakınlarının Genel Havacılık Terminali’ne ulaşmaları gerekiyor. Yolcu yakınları, geçici olarak hizmet veren bu terminale tabelaları takip ederek ya da yolcu servislerini kullanarak ulaşabilirler.

Dış hatlar terminalinin kapatılması ve geçici terminalin kullanılması hakkında daha fazla bilgi almak için + 90 252 511 10 numaralı TAV Danışma Hattını arayabilirsiniz
.”denilerek daha fazla ayrıntı için TAV danışma hattının aranabileceği üzerinde duruldu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X