Altınlar Giyim 2012 okul kıyafetleri koleksiyonu

Merkezi Gaziantep’te bulunan Altınlar Giyim’in merakla beklenen, 2012 okul kıyafetleri koleksiyonunun katalog çekimleri İstanbul Erkek Lisesinde yapıldı. Ünlü fotoğrafçı Ahmet Ferah’ın gerçekleştirdiği çekimlerde ekranların sevilen dizi oyuncuları ve mank

Altınlar Giyim 2012 okul kıyafetleri koleksiyonu

Merkezi Gaziantep’te bulunan Altınlar Giyim’in merakla beklenen, 2012 okul kıyafetleri koleksiyonunun katalog çekimleri İstanbul Erkek Lisesinde yapıldı. Ünlü fotoğrafçı Ahmet Ferah’ın gerçekleştirdiği çekimlerde ekranların sevilen dizi oyuncuları ve mankenleri fotomodellik yaptı.

Okul kıyafetleri üretiminde Türkiye’nin marka firması Altınlar Giyim, sektörün merakla beklediği 2012 Okul kıyafetleri koleksiyonunun katalog çekimlerini tamamladı. Dolphin Ajans tarafından organize edilen ve dizi oyuncularından Zeynep Özkaya, Damla Ersubaşı ile manken Çağrı Can Kökten’in modellik yaptığı çekimlerde, objektif arkasına ise Ahmet Ferah geçti.

20 kişilik bir set ekibinin görev aldığı çekimler,1897 yılında Fransız mimar Alexandre Vallaury tarafından yapılan ve Osmanlı imparatorluğu döneminde Duyun-u Umumiye binası olarak kullanılan tarihi İstanbul Erkek Lisesinde gerçekleştirildi. İhtişamlı yapısıyla göz kamaştıran İstanbul Lisesinin mekân olarak seçildiği katalog çekimlerinde ünlü oyuncu ve modeller ilk olarak tarih kokan sınıfların içerisinde ve okulun girişinde bulunan mermer sütunlar önünde poz verdi.
2012 yılı için hazırlanan 25 yeni tasarımın yer aldığı çekimlerin en zorlu ve en eğlenceli mekânı ise okulun çatı katı oldu. Boğaziçi, Haliç, Sultan Ahmet ve Ayasofya Camilerinin muhteşem manzaralarına ev sahipliği yapan çatı katı, ekibin en fazla tercih ettiği alan oldu. Profesyonel desinatörler tarafından hazırlanan göz alıcı tasarımlar ile İstanbul’un büyüleyici atmosferinin aynı fotoğraf karesinde hayat bulduğu çekimler yaklaşık iki günde tamamlandı.
 

Altınlar Giyim 2012 okul kıyafetleri koleksiyonu

HER YIL YENİSİ HAZIRLANACAK
İstanbul’da yapılan çekimlerin okul kıyafetleri üretiminde faaliyet gösteren herkesin ayakta alkışlayacağı ve gururla bahsedebileceği bir katalog olduğunu anlatan Altınlar Giyim Genel Müdürü Adem Altan, "Yorucu bir çalışmanın ardından emeklerimizin karşılığını almanın mutluluğunu yaşıyoruz." dedi. Firma olarak sadece bir katalog çekimiyle yetinmeyip bu tarz çalışmaları Türkiye’nin değişik bölgelerinde her yıl yapmayı hedeflediklerini belirten Altan,” Marka bilinirliğimizle, yeni modellerimizle, kataloglarımızla ve en önemlisi kalitemizle farkımızı açık şekilde ortaya koymak istiyoruz ”diye konuştu.
2012 okul kıyafetleri koleksiyonunda poz veren ekranların sevimli perisi Çilek'i canlandıran Zeynep Özkaya ise Altınlar Giyimin katalog çekimlerinde ikinci kez görev almaktan büyük keyif duyduğunu söyledi. İlk olarak 2 yıl önce Gaziantep’teki çekimlerde modellik yaptığını kaydeden Özkaya, “Gaziantep’te yapılan çekimler benim ilk profesyonel çalışmalarımdan biriydi. Şimdi İstanbul’da ikincisinde de görev almak nasip oldu. Yapılan bu tanıtımlar sayesinde bende bir nevi Altınlar Giyimle birlikte büyümüş gibi oldum.” ifadelerini kullandı. Zeynep Özkaya gibi katalog çekimlerinin ikisine de katılma şansı yakalayan diğer bir dizi oyuncusu Damla Ersubaşı ise, İstanbul’un muhteşem manzaraları önünde çok eğlenceli bir tanıtım yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

SEKTÖRE YENİLİK GELDİ
Okul kıyafetleri üretiminde Türkiye’nin en büyük entegre tesislerine sahip olan Altınlar Giyim, yeni kreasyon tasarımlarının yer aldığı katalog çekimleriyle sektöründe de bir ilke imza attı. Okul kıyafeti üretimi gerçekleştiren birçok firmanın katalog çekimlerini küçük stüdyolarda amatör mankenlerle yaptığı bir dönemde, Altınlar Giyimin profesyonel bir ekip ve deneyimli manken oyuncularla İstanbul’da katalog çekimleri hazırlaması sektör içinde bir ilk oldu. Çekimleri Gaziantep dışında ve farklı dış mekânlarda tamamlanan katalogun diğer üretici firmalara da ilham kaynağı olması bekleniyor. CİHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol