“Arabalar 2” Filminin Türkiye galası en çok oy alan şehirde yapılacak

Avrupa’nın önde gelen solo ve ankastre beyaz eşya markası Hotpoint-Ariston, “Arabalar 2” filminin yıldız yarışçısı Şimşek McQueen ve kamyon Mater gibi sevilen karakterlerin dönüşünü kutlamak adına Walt Disney Türkiye’yle birlikte heyecan verici bir tanıtı

“Arabalar 2” Filminin Türkiye galası en çok oy alan şehirde yapılacak

Avrupa’nın önde gelen solo ve ankastre beyaz eşya markası Hotpoint-Ariston, “Arabalar 2” filminin yıldız yarışçısı Şimşek McQueen ve kamyon Mater gibi sevilen karakterlerin dönüşünü kutlamak adına Walt Disney Türkiye’yle birlikte heyecan verici bir tanıtım kampanyası başlattı. Yapılması gereken tek şey www.hotpoint-ariston.com.tr/arabalar2 web sitesinden özel gösterimin gerçekleşeceği şehir için oy vermek! En çok oy alan şehirde filmin özel gösterimi yapılırken, yarışmaya katılanlar ailece faydalanabilecekleri 3 gece 4 günlük sihirli bir Paris tatili kazanma şansı yakalıyor.

Avrupa’nın önde gelen solo ve ankastre beyaz eşya markası Hotpoint-Ariston’un düzenlediği internet kampanyası, Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Fransa, İngiltere, İtalya, Ukrayna, Hollanda, Bulgaristan, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Romanya ve Macaristan’da da geçerli olacak. Televizyon ve internet reklâmlarıyla desteklenecek projeyle tüketicilere pek çok hediye kazanma şansı sunuluyor.

Kampanya için kullanılan görsellerde teknolojik yenilik ve yüksek performans konuları vurgulanıyor. Bu kavramlar “bazı makinelerin performansı herkesi kıskandırır” ve “yüksek performansa giden yol bu kapıdan geçer” sloganlarıyla destekleniyor. “Arabalar 2” 19 Ağustos’ta Türkiye’de Disney Dijital 3D™ ve IMAX® 3D seçenekleriyle gösterime giriyor.

Indesit Company Marka Direktörü Marco Rota yaptığı açıklamada “’Arabalar 2’yle işbirliği yapmak bize, tüketicilere daha güçlü ve yaratıcı bir yolla ulaşabilme imkanı sağladı. Dili, içeriği ve çizimleri Disney-Pixar’ın yaratıcı dünyasından esinlenerek oluşturulan kampanya, Hotpoint-Ariston’un temel değerlerini eğlenceli ve çekici bir şekilde anlatıyor. Bunun yanı sıra bu projemizle dijital mecralar üzerinden tüketicilerimizle interaktif iletişime geçebildiğimiz bir kanal yaratmış olduk. Kampanyanın ana sayfası çekilişe katılım konusunda bilgi verirken ekran koruyucu, duvar kağıdı ve film karakterlerinin görüntülerini indirebilme fırsatı da sağlıyor”  dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol