“Bir milyon kimin?” Elemeleri çarşamba akşamı show tv’de!

KİMLER “BİR MİLYON BENİM!” DEDİ?“Bir milyon kimin?” Elemeleriçarşamba akşamı show  tv’de!Soruları verdik. Yetmedi, cevaplarını da verdik.Bir Milyon Lira’lık ödülümüzü de hazırladık, şimdi tüm Türkiyeye soruyoruz;  Bir Milyon Kimin?Artık  sıra bu sorunun c

“Bir milyon kimin?” Elemeleri çarşamba akşamı show tv’de!

KİMLER “BİR MİLYON BENİM!” DEDİ?
“Bir milyon kimin?” Elemeleri
çarşamba akşamı show  tv’de!

Soruları verdik. Yetmedi, cevaplarını da verdik.Bir Milyon Lira’lık ödülümüzü de hazırladık, şimdi tüm Türkiyeye soruyoruz;  Bir Milyon Kimin?

Artık  sıra bu sorunun cevabını bulmaya geldi… Sahibini bekleyen Bir Milyon Lira için, kendine güvenen ev kadınlarından akademisyenlere, her yaştan, her şehirden adayların katıldığı “Bir Milyon Kimin?” elemelerinde, Okan Bayülgen, Bülend Özveren ve Gülben Ergen cevapları önceden verilmiş 10 soru sordu.

Bir Milyon ödüllü bir yarışma için 10 tane soruya cevap verecek olmak belki biraz kolay görünebilir... Ama ışıklar yanıp kameralar adaylarımıza döndüğünde, en basit sorular bile birden zorlaşabiliyor.

Sorular kimi adaylar için çalıştığı yerden, çok kolay geldi, yarı finale kaldı, kimi ise zorlandı, sorulara çok renkli, çok eğlenceli cevaplar verdi.

Toplam 15 Bölüm yayınlanacak “Bir Milyon Kimin?” şehir elemeleri, Hakan Hatipoğlu’nun sunumuyla, tüm heyecanı ve renkli yarışmacılarıyla birlikte 18 Eylül Çarşamba akşamı saat 23.30’da SHOW TV’de başlıyor!


2014’ÜN İLK MİLYONERİ SHOW TV’DE!
Ekim ayında başlayacak Final Yayınlarında, her hafta bir kişinin eleneceği yarışmada 31 Aralık 2013 gecesi yayınlanacak BÜYÜK FİNAL bölümünde 1 kişi tam 1.000.000.TL’lik BÜYÜK ÖDÜLÜ kazanacak.

Türkiye’de ilk kez bir bilgi yarışmasında 1.000.000.TL Büyük Ödülün verileceği “Bir Milyon Kimin?” programı hakkında tüm bilgiler ve sorular www.BirMilyonKimin.com adresinde.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol