Deniz Seki'den "İsyan

Geçtiğimiz akşam Edirne'de 15 bin kişiye konser veren Deniz Seki, sahnede hayranlarıyla dertleşti. Hayranlarının her fırsatta alkış yağmuruna tuttuğu Seki, gördüğü destekten dolayı çok duygulandı. İki buçuk saat boyunca kendi şarkılarının dışında Türk Pop

Deniz Seki'den
Geçtiğimiz akşam Edirne'de 15 bin kişiye konser veren Deniz Seki, sahnede hayranlarıyla dertleşti. Hayranlarının her fırsatta alkış yağmuruna tuttuğu Seki, gördüğü destekten dolayı çok duygulandı. İki buçuk saat boyunca kendi şarkılarının dışında Türk Popunun nostaljik şarkılarını seslendiren ve oldukça zayıfladığı gözlenen güzel şarkıcı, formda görüntüsüyle de büyük beğeni kazandı.

Siyah sade bir tulum ile izleyicilerinin karşısına çıkan Deniz Seki; 15 bin Edirneli hayranıyla buluştuğu Edirne Meydanında unutulmaz bir konsere imza attı. Meydanı dolduran kalabalığa dünden bugüne hit olmuş şarkıları ile seslenen Deniz Seki; sevenlerinin destek tezahüratları nedeniyle konsere zaman zaman ara vermek zorunda kaldı.

Sahneye Halil Sezai'nin seslendirdiği 'İsyan' şarkısı ile çıkan Deniz Seki yaşadıklarıyla ilgili de dinleyicisine 'Ben Allah katında da vicdanen de masumum ve bu masumiyetimi yasalar çerçevesinde de ispat edeceğim' cümleleriyle seslendi.

Hayranlarının gösterdiği sevgiden dolayı çok duygulanan Deniz Seki, bu unutulmaz anları sahneden son günlerin modası selfie fotoğrafı çekerek ölümsüzleştirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol