Fırıldak Ailesi'nin 2.Sezon'u, Eylül ayından itibaren internette başlıyor

FIRILDAK AİLESİ'NİN 2.SEZONU 4 EYLÜL'DE İNTERNETTE BAŞLIYOR!Yayın hayatına TV ekranlarında başlayan "Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk çizgi film dizisi" Fırıldak Ailesi'nin 2.Sezon bölümleri, 4 Eylül'de www.youtube.com/grafi2000 kanalında webisode'lar

Fırıldak Ailesi'nin 2.Sezon'u, Eylül ayından itibaren internette başlıyor

FIRILDAK AİLESİ'NİN 2.SEZONU 4 EYLÜL'DE İNTERNETTE BAŞLIYOR!

Yayın hayatına TV ekranlarında başlayan "Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk çizgi film dizisi" Fırıldak Ailesi'nin 2.Sezon bölümleri, 4 Eylül'de www.youtube.com/grafi2000 kanalında webisode'lar halinde yayınlanmaya başlıyor.

CookPlus.com, Fırıldak Ailesi'ne sponsor olma girişimi ile Türkiye'de dijital ortamda, animasyon webisode devriminin öncülüğü yapıyor. Koca Kafalar'ın yaratıcısı ve Grafi2000′in kurucusu Varol Yaşaroğlu'nun yapımcılığında hazırlanan Fırıldak Ailesi, yeni serüvenleriyle Türkiye'de ilk kez bir internet animasyon serisinin başlangıcını yapıyor.

Fanatikleri tarafından yeni maceraları merakla beklenen Fırıldak Ailesi, Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hazırlanan yeni bölümleri ile internet ortamında haftalık, düzenli periyotlar halinde yayınlanacak.

Fırıldak Ailesi 2.Sezon Tanıtımlarını izlemek için: www.youtube.com/grafi2000

Varol Yaşaroğlu Hakkında

"Kendi yarattığımız hayal dünyasında her şeyi değiştirmek mümkün" söylemini yaşam tarzı yapmış; mizah, karikatür ve animasyona aşık, Koca Kafalar'ın yaratıcısı ve Grafi2000′in kurucusu.

Karikatür, illüstrasyon ve animasyon çalışmalarının hepsini ekibiyle birlikte kağıt kaleme hiç dokunmadan bilgisayar ortamında oluşturan Varol Yaşaroğlu, çeşitli üniversitelerde Bilgisayar-internet ve mizah üzerine seminerler verirken, "Ekonomist" ve "Capital" dergilerinin karikatüristliğini ve illüstratörlüğünü yapmaya devam ediyor.

11 Şubat 2013 tarihinde yayına başlayan, Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk animasyon dizisi Fırıldak Ailesi'nin yapımcısı ve karakterlerinin yaratıcısıdır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol