İzmirliler Oktay Usta'nın Şovlarını Beğeni İle İzledi

Hürses Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Özel Yamanlar Işık Koleji'nin davetlisi olarak İzmir'e gelen aşçı Oktay Aymelek, yarışmacılara birbirinden ilginç şovlar yaptırdı.        Samanyolu televizyonunda yayınlanan Yeşil Elma programının sunucu ve aşçı

İzmirliler Oktay Usta'nın Şovlarını Beğeni İle İzledi

Hürses Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Özel Yamanlar Işık Koleji'nin davetlisi olarak İzmir'e gelen aşçı Oktay Aymelek, yarışmacılara birbirinden ilginç şovlar yaptırdı.

        Samanyolu televizyonunda yayınlanan Yeşil Elma programının sunucu ve aşçısı Oktay Usta İzmirlilerle Yamanlar Işık Koleji'nde buluştu. Yamanlar Işık Koleji bahçesinde düzenlenen 'en güzel yemek ve tatlı' yarışmasına bayan izleyiciler yoğun ilgi gösterdi. Yarışmada sunuculuk da yapan Oktay Usta, portakal kabuğundan gül, salatalıktan lale, limondan fare, pırasadan palmiye yapma gibi mini yarışmalarla da bayanları yarıştırdı. Programın yoğun ilgi görmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Oktay Usta, yarışmaya katılan yemekleri çok beğendiğini belirtti.

        Yaklaşık bin beş yüz davetlinin katıldığı programda Hürses Derneği'nin düzenlediği kermes de büyük beğeni topladı. Yarışmada en güzel yemeği ve tatlıyı yaparak dereceye giren üç hanıma çeşitli ödüller verildi. Ayrıca yarışma sonunda Oktay Usta'nın hatıra yemek önlükleri açık artırma usulü ile eğitim yararına satışa çıkarıldı. Elde edilen gelirin çeşitli eğitim faaliyetlerinde kullanılacağını belirten Oktay Usta'nın bu jesti izleyicilerden büyük alkış aldı.

        Özel Yamanlar Işık Koleji Müdürü Sıtkı Kuru, davetlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgiden ziyadesiyle memnun olduklarını belirterek, bu gibi sosyal faaliyetlerin artarak devam edeceğini söyledi. CİHAN

İzmirliler Oktay Usta'nın şovlarını beğeni ile izledi

İzmirliler Oktay Usta'nın şovlarını beğeni ile izledi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol