Kemal Tanca 2012 - 2013 Sonbahar - Kış Ayakkabı Koleksiyonu

Kemal Tanca’nın hazırlarken müşterilerinin estetik bakış açısından ve beklentilerinden esinlenerek oluşturduğu “Erkekler ne ister, kadınlar ne diler?” konseptli 2012 - 2013 Sonbahar - Kış koleksiyonu tüm mağazalarında yerlerini almaya başlıyor.Her zaman m

Kemal Tanca 2012 - 2013 Sonbahar - Kış Ayakkabı Koleksiyonu

Kemal Tanca’nın hazırlarken müşterilerinin estetik bakış açısından ve beklentilerinden esinlenerek oluşturduğu “Erkekler ne ister, kadınlar ne diler?” konseptli 2012 - 2013 Sonbahar - Kış koleksiyonu tüm mağazalarında yerlerini almaya başlıyor.

Her zaman mükemmel olanı isteyen ve düşlerindekini bulmak için Kemal Tanca’ya giden kadınlar için bu sezon ilk defa deri mont modelleri de hazırlayan Kemal Tanca’nın yeni sezon kadın ayakkabı ve çanta koleksiyonlarında kışın soğuğuna meydan okumak istercesine sıcacık yeşiller, maviler, bordolar ve kırmızılar moda takipçilerini bekliyor. Bunlara ruhsal zenginliğin rengi kiremit, soylu adımlara ilham veren siyah ve kendinden emin adımların simgesi vizon da eşlik ediyor.

Ne istediğini her zaman bilen ve aklındakini bulmak için Kemal Tanca’ya giden erkekler, Kemal Tanca erkek koleksiyonunda sıcaklığın, soyluluğun, kariyerin ve kendine güvenin simgesi süetlere ve nubuklara her renkte modeller ile ulaşabilecekler. En çok ilgi çeken modeller; kiremit, bordo ve bu sezonun en moda renklerinden pavone (mavi ile lacivert arası) ile öne çıkıyor.

Kadınlar, düşlerindekinin peşindedir. Kemal Tanca, kadınların düşlerinde ne olduğunu bilir
Her zaman mükemmel olanı isteyen ve düşlerindekini bulmak için Kemal Tanca’ya giden kadınlar, bu sezonda Kemal Tanca koleksiyonlarında düşledikleri her şeyi bulacaklar. Şıklığın şimdiye dek tanımlanmamış bir büyüye dönüştüğü Kemal Tanca Kış Koleksiyonu’nda kadınlar mutluluğun bu yeni nesil şıklıkla uyumuna tanık olacaklar.

Kemal Tanca 2012 - 2013 Sonbahar - Kış Kadın Koleksiyonu’ndaki göz alıcı çekiciliğin başrolünde kalın topuklar, kalın bantlar ve tüylü botlar var.

Avrupa modasının son trendlerini Türkiye’ye getiren Kemal Tanca bu kış özellikle bot ve çizme grupları dikkat çekiyor. Kariyerlerinde ve özel yaşamlarında ilerlemeyi düşleyen kadınların bu kış Kemal Tanca koleksiyonlarıyla hem hafta içinde hem de hafta sonlarında şıklıkla ilgili bütün düşleri gerçeğe dönüşecek. Yeniden taçlanan eskitme modası, süet ve deri modellerde mükemmel tasarımlara dönüşüyor.

Kışın soğuğuna meydan okumak için Kemal Tanca yeni koleksiyonundaki sıcacık yeşiller, maviler, bordolar ve kırmızılar moda takipçilerini bekliyor. Bu seçeneklere; ruhsal zenginliğin rengi kiremit, soylu adımlara ilham veren siyah ve kendinden emin adımların simgesi vizon eşlik ediyor.

Erkekler, aklındakinin peşindedir. Kemal Tanca, erkelerin aklında ne olduğu bilir
Ne istediğini her zaman bilen ve aklındakini bulmak için Kemal Tanca’ya giden erkekler, bu sezon da Kemal Tanca 2012 - 2013 Sonbahar - Kış koleksiyonunda aradıkları her şeyi bulacaklar. Rahatlığın yeni bir anlama dönüştüğü Kemal Tanca Kış Koleksiyonu’nda, erkekler şıklığın bu yeni nesil rahatlıkla sonsuz uyumuna tanık olacaklar.

Sıcaklığın, soyluluğun, kariyerin ve kendine güvenin simgesi süetler ve nubuklar her renk modellerle ama en çok da kiremit, bordo ve bu sezonun en moda renklerinden pavone (mavi ile lacivert arası) ile Kemal Tanca Erkek Koleksiyonu’nun karakteristik özellikleri arasında öne çıkıyor. Kışın soğukluğuna rağmen tropikal iklimin sıcacık renkleri olan sarı ile kırmızıya da bu koleksiyonda çok özel bir yer ayrılmış durumda.

Aklındaki rahatlığın ve şıklığın peşinden giden erkekler için bu kış aylarında Kemal Tanca Koleksiyonunun en iddialı seçeneklerinden biri de gerçek kürk botlar olacak. Kar tatiline gidecekler için bu botlar tatil boyunca etkileyici bir şıklık ve güven veren bir rahatlık anlamına geliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol