Pelin Batu'da “Bir Milyon Kimin” yarışmasının jürisinde

Ekim ayında başlayıp 31 Aralık Gecesi sona erecek ve yarışmacılardan birisine 1.000.000.TL kazandıracak bilgi yarışması “Bir Milyon Kimin” jürisinde ilk kesinleşen isim Okan Bayülgen’in ardından diğer jüri üyeleri de açıklandı. Yıllardır ismi Eurovision Ş

Pelin Batu'da “Bir Milyon Kimin” yarışmasının jürisinde

Ekim ayında başlayıp 31 Aralık Gecesi sona erecek ve yarışmacılardan birisine 1.000.000.TL kazandıracak bilgi yarışması “Bir Milyon Kimin” jürisinde ilk kesinleşen isim Okan Bayülgen’in ardından diğer jüri üyeleri de açıklandı.

 

Yıllardır ismi Eurovision Şarkı Yarışması ile anılan ve aslında uzun yıllar TRT’de bilgi yarışmaları prodüktörlüğü yapan deneyimli sunucu BÜLEND ÖZVEREN “Bir Milyon Kimin” jürisinde...

 

Türkiye’de ilk defa, bir bilgi yarışmasında, 1.000.000.TL’nin mutlaka bir yarışmacıya verileceği “Bir Milyon Kimin”de diğer bir sürpriz jüri üyesi GÜLBEN ERGEN oldu.

 

İsmi “Çocuklar Gülsün Diye Derneği”yle özdeşleşen eğitim gönüllüsü ünlü sanatçı Gülben Ergen, “Bir Milyon Benim!” diyen yarışmacı adaylar arasından 2014’ün ilk Milyoneri’nin belirleneceği programda, yarışmacılara soruları soracak Jüri kadrosunda olacak.

 

Türkiyede ilk defa bir bigi yarışmasında mutlaka 1.000.000 TL’nin verilceği “Bir Milyon Kimin” programında Jüride yer alacak diğer bir isim de, ünlü oyuncu, sunucu, araştırmacı, yazar PELİN BATU.

 

Boğaziçi Üniversitesinde Edebiyat Doktorası yapan Pelin Batu, “1 Milyon Kimin” jürisinde, elemelerden 31.Aralık gecesi 1 Milyon TL ödülün verileceği final gecesine kadar yarışmacılara soruları soracak jüride yer alacak.

“Bir Milyon Kimin” Jüri Üyeleri, 8 Eylül Pazar günü İstanbul’da başlayacak ve toplam 7 ilde yapılacak şehir elemelerinde, 1.000.000.TL büyük ödül için başvuran adaylarla yüzyüze görüşecek, Habertürk Gazetesiyle dağıtılan soru-cevap kitapçığından sorular soracaklar.

ELEMELERDE SUNUCU HAKAN HATİPOĞLU

Programın Show TV’de hafta içi yayınlanacak Eleme Bölümlerinin sunuculuğunu ise Endemol’ün 14 yıldır 64 ülkede yayınlanan programı “Var Mısın Yok Musun”un sevilen yarışmacısı HAKAN HATİPOĞLU yapacak. Var Mısın Yok Musun’u takiben bir çok kanalda sunuculuk yapan Hakan Hatipoğlu, 7 ilde yapılacak elemelerde, adaylara BİR MİLYON TL ile ilgili hayallerini soracak.

PROGRAMIN 13 HAFTA SÜRECEK FİNAL YAYINLARINI

PELİN ÇİFT SUNACAK

İngiltere, Fransa, Belçika gibi bir çok ülkede yayınlanan programın sunucusu, başarılı sunucu PELİN ÇİFT olacak. Galatasaray Üniversitesi Radyo-TV Gazeteciliği bölümünde Yüksek Lisans sahibi Pelin Çift, bir çok haber kanalında sunuculuk yaptı. Halen Habertürk TV’de Gündem ve Öteki Gündem programının sunuculuğunu sürdürmekte.

7 İLDE EYLÜL AYI BOYUNCA ELEMELER YAPILACAK!

İstanbul, İzmir,  Ankara, Kayseri, Mersin, Malatya ve Trabzon’da yapılacak elemelerde, Okan Bayülgen, Pelin Batu, Bülend Özveren ve Gülben Ergen’den oluşan Jüri Üyelerinin SADECE KİTAPTAN soracağı 10 Soruya 10 Doğru cevap veren adaylar YARI FİNALE kalacaklar.

 

Kitabı edinemeyen adaylar www.BirMilyonKimin.com web sayfasından da soruları çalışabilecek, kendilerini sınayabilecekler.

 

2014’ÜN İLK MİLYONERİ SHOW TV’DE!

Ekim ayında başlayacak Final Yayınlarında, her hafta bir kişinin eleneceği yarışmada 31Aralık 2013 gecesi yayınlanacak BÜYÜK FİNAL bölümünde 1 kişi tam 1.000.000.TL’lik BÜYÜK ÖDÜLÜ kazanacak.

“Bir Milyona Ulaşmak için 10.000 Soru ve Cevap” Kitabı’ndan sorulacak sorulardan yapılacak şehir elemelerinin tarih ve yerleri de kesinleşti.

08/09/10 Eylül 2013 – İstanbul – FORUM İSTANBUL

12/13 Eylül 2013 – İzmir - FORUM BORNOVA

15/16 Eylül 2013 – Ankara - FORUM ANKARA OUTLET

18/19 Eylül 2013 – Kayseri – FORUM KAYSERİ

21/22 Eylül 2013 – Mersin – FORUM MERSİN

25/26 Eylül 2013 – Trabzon – FORUM TRABZON

28/29 Eylül 2013 – Malatya – MALATYA PARK

1/2/3 Ekim 2013 – YARI FİNALLER – İSTANBUL MARMARA FORUM

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol