Trabzon Kimse Yok Mu Derneği 2 Bin Aileye Gıda Yardımı Yaptı

Kimse Yok Mu Derneği Trabzon Şubesi, tespit ettiği ihtiyaç sahiplerine gıda, eğitim, sağlık, barınma, eşya, giyim, ayni ve nakdi yardımlarda bulunuyor. Ramazan ayı vesilesiyle yapılan çalışmalarda maddi sıkıntı içinde olduğu tespit edilen 2 bin aileye gıd

Trabzon Kimse Yok Mu Derneği 2 Bin Aileye Gıda Yardımı Yaptı

Kimse Yok Mu Derneği Trabzon Şubesi, tespit ettiği ihtiyaç sahiplerine gıda, eğitim, sağlık, barınma, eşya, giyim, ayni ve nakdi yardımlarda bulunuyor. Ramazan ayı vesilesiyle yapılan çalışmalarda maddi sıkıntı içinde olduğu tespit edilen 2 bin aileye gıda kolisi ulaştırıldı.

Ramazan ayında yapılan çalışma ile ilgili açıklama yapan Kimse Yok Mu Trabzon Şube Müdürü Ali Eroğlu, yardımların yerlerine ulaşması noktasında yoğun bir şekilde çalıştıklarını, sistemde kayıtlı bulunan ihtiyaç sahiplerinin köy ve mahallerine kadar gidilip kapılarında gıda paketleri teslim ettiklerini söyledi. Eroğlu, “Ramazan ayı içerisinde Trabzon Merkez, 17 ilçede ve çevre iller Rize, Gümüşhane, Giresun, Ordu’da 2 bin ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtımı ve aynı zamanda 200 aileye de giysi yardımında bulunduk.” dedi.

Kimse Yok Mu Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Ustaömer de gönüllü ekiple birlikte Ramazan boyunca faaliyet içinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ustaömer, “Ramazan, hem bizlerin hem ihtiyaç sahiplerinin bütünleştiği, maddiyatın yerini maneviyata bıraktığı kutsal bir ay oldu. Destek ve yardımlar ile ihtiyaç sahiplerinin gönlünde yer edebilmek için çalışmalarımıza her konuda devam edeceğiz. Trabzonlu hayırseverlerden ve özellikle gönüllülerimizden desteklerini esirgemedikleri için kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.
CİHAN

Trabzon Kimse Yok Mu Derneği 2 bin aileye gıda yardımı yaptı

Trabzon Kimse Yok Mu Derneği 2 bin aileye gıda yardımı yaptı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol