Vestel’in renkli buzdolabı ve televizyonlarıyla rengârenk evler

Dost teknoloji Vestel, renkli çerçeveli televizyonlar ve buzdolaplarından oluşan iki yeni ürün serisini tüketicileriyle buluşturdu. Türkiye’de sadece Vestel tarafından üretilen renkli çerçeveli televizyonlar ve buzdolapları tüketicilere kişisel zevklerini

Vestel’in renkli buzdolabı ve televizyonlarıyla rengârenk evler

Dost teknoloji Vestel, renkli çerçeveli televizyonlar ve buzdolaplarından oluşan iki yeni ürün serisini tüketicileriyle buluşturdu. Türkiye’de sadece Vestel tarafından üretilen renkli çerçeveli televizyonlar ve buzdolapları tüketicilere kişisel zevklerini evlerine yansıtma fırsatı veriyor.

Vestel’in renkli buzdolapları kırmızı, turuncu, yeşil ve bej olmak üzere dört farklı alternatife sahipken LCD ve LED kategorilerindeki televizyonlar kırmızı, açık mavi, beyaz, mor ve pembe olmak üzere beş farklı renk seçeneği sunuyor. Vestel, tüketicilerin tercihlerine göre kişiselleştirilebilen, sıra dışı bir estetiğe sahip yeni buzdolabı ve televizyon serisiyle evlerin havasını değiştiriyor.

Renkli çerçeveli televizyon ve buzdolabı serisini en iyi teknolojiyle harmanlayan Vestel model anlamında da zengin bir yelpaze sunuyor. Vestel’in renkli buzdolapları 60 veya 70 cm genişliğinde No Frost kombi, 60 cm genişliğinde tek veya çift kapılı olmak üzere dört farklı modele sahip. Renkli çerçeveli televizyonlar ise 22, 32 ve 42 inç ekran seçenekleriyle Full HD LCD veya DVD’li LED TV olarak satışa sunuluyor.

Tüketiciler, Vestel bayilerindeki digital signage touchscreen ya da online mecrada www.vestel.com.tr aracılığıyla istedikleri modeli istedikleri renkte görüp satın alabilecekler.

Vestel’in renkli buzdolabı ve televizyonlarıyla rengârenk evler

Vestel’in renkli buzdolabı ve televizyonlarıyla rengârenk evler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol