"Aşk ve gurur"un beşinci bölüm tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan'ın yaptığı Show TV'nin yeni dizisi "Aşk ve Gurur"un beşinci bölüm tanıtımı yayınlandı.

Haberimport.com

Aşk ve Gurur'un bu akşam ekrana gelen 4. bölümünde; Kenan'ın Zeynep'lerin evini, kendi annesinin evi olduğu için aldığını öğrenen Zeynep şok oldu. Murat daha fazla para kazanmak için Selim'den yardım istedi ve Şevval'in bir davasını aldı. Şevval, Kenan'ı şirketten uzaklaştırmak ve Zeynep'in de gitmesini sağlamak için anlaştıkları projeyi baltaladı. Zeynep hemen Kenan'ın evine gitti ve birlikte durumu kurtardılar. Heyecanın eksik olmadığı bölümde Zeynep'in Kenan yanında yokken Kenan'ın annesinin de olduğu çocukluğuna ait videoyu izlediği sahnede Kenan'ın geldiği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesini anlatan "Aşk ve Gurur"un başrollerini Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran'ın yanı sıra Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez paylaşıyor. Taner Akvardar'ın yönetmenliğini üstlendiği "Aşk ve Gurur" yeni bölümü ile 4 Nisan Salı saat 20.00'de Show TV'de.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X