Baba Candır’da Çocuklar Arasındaki Husumet Sona Erecek mi?

Baba Candır’ın 63. bölümünde Salih Güzelce ’ye gelen çocuklarını karşısına alıp artık kendi hayatlarına dönmeleri konusunda bir kez daha uyarır.

Baba Candır’da Çocuklar Arasındaki Husumet Sona Erecek mi?
Baba Candır’da Çocuklar Arasındaki Husumet Sona Erecek mi? Haberimport.com

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi Baba Candır, 63. bölümü 30 Mart Perşembe günü saat 20.00’da dizi severler ile buluşacak.

Başrollerini Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Sertan Erkaçan, Özdemir Çiftçioğlu, Ayfer Tokatlı, Gökçe Çiçek Özülkü, Cansu Diktaş gibi usta oyuncuların paylaştığı dizinin yeni bölümünde izleyiciler oldukça ilginç dakikalar yaşayacak.

Baba Candır’ın 63. bölümünde Salih Güzelce ’ye gelen çocuklarını karşısına alıp artık kendi hayatlarına dönmeleri konusunda bir kez daha uyarır. Paşabahçe’ye geri dönmek üzere iken; Haluk ve çocuklar arasında çıkan gerginlik sonrasında Salih, yine ilişkilerine müdahale etmek zorunda kalır. Artık tek bir şartı vardır: Çocuklar hafta sonu işlerinden ve diğer insanlardan uzakta tek başlarına Güzelce’de kalacaklar; aile ve kardeş olmanın değerini bileceklerdir. Öte yandan, Nesrin çılgın planlarını devam ettirir; annesini Salih ile tanıştırmaya getirir.

Çocuklar aralarındaki husumeti sona erdirip, birbirlerinin kıymetini anlayacaklar mı? Salih müstakbel kayınvalidesinden kaçmanın bir yolunu bulacak mı?

Hepsinin cevabı “Baba Candır”ın 63. bölümünde 30 Mart Perşembe günü saat 20.00’da TRT 1 ekranında dizi severler ile buluşacak.

Oyuncular: Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Sertan Erkaçan, Özdemir Çiftçioğlu, Ayfer Tokatlı, Gökçe Çiçek Özülkü, Cansu Dikta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X