Cesur için geri sayımın başlıyor!

İntikamına karşılık Sühan’ı seçen Cesur, onu kurtarmak için hayatını ortaya koyar ve büyük yara alır.

Cesur için geri sayımın başlıyor!
Cesur için geri sayımın başlıyor! Haberimport.com
AY YAPIM’ın Yapımcılığını, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği, Ece Yörenç’in senaryosunu yazdığı Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerde yer aldığı "CESUR VE GÜZEL" 8. bölümüyle ekrana gelecek.

İntikamına karşılık Sühan’ı seçen Cesur, onu kurtarmak için hayatını ortaya koyar ve büyük yara alır. Cesur’un ona oyun oynadığını acı bir şekilde öğrenen Sühan, onunla yüzleşmeyi kafasına koymuştur, öfkeyle Cesur’u ararken onun hastanede olduğu haberiyle yıkılır.
Planlarının umdukları gibi gitmemesi Bülent ve Cahide’nin panik olmasına neden olur. Beklenmedik bir anda ortaya çıkan Turan’ın haykırdığı gerçekler Korhan’ın aklını karıştıracaktır.
 
Korludağ çiftliğine gelen sürpriz bir misafir Tahsin Korludağ için felaketi müjdeler, Sühan babasının karşısına çıktığında Cesur için geri sayımın başladığından habersizdir. Yılbaşı gecesi, Cesur ne kadar uzak dursa da Sühan’ın kalbine dokunmanın yolunu bulur. İkisi de kalkanlarını indirdiğinde yaşananlar, bundan sonra hayatlarında hiç bir şeyin kolay olmayacağının ispatı gibidir.
 
Yayın Günü: 29 Aralık Perşembe
Yayın Saati: 20.00 - 8. Bölüm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X