Advert

Çok satan kitapların yazarından yeni roman

Ülkemizde dahil olmak üzere dünyada çok satanlar listesinde birden çok kitabı bulunan Dan Brown yeni kitabının ismini ve piyasaya çıkacağı tarihi açıkladı.

Çok satan kitapların yazarından yeni roman
Çok satan kitapların yazarından yeni roman Haberimport.com
Ülkemizde dahil olmak üzere dünyada çok satanlar listesinde birden çok kitabı bulunan Dan Brown yeni kitabının ismini ve piyasaya çıkacağı tarihi açıkladı. Yazdığı her kitap bir çok dile çevrilen ünlü yazarın bu romanında büyük ses getireceği edebiyat çevrelerince dile getiriliyor. Ünlü yazarın yeni romanı Eylül sonunda ABD’de piyasaya çıkacak olan kitabının adı Origin olarak belirtildi. Bu romanında da diğer romanlarında olduğu gibi din, bilim, sanat ve mimarlık konularını işleyecek olan ünlü yazar diğer romanlarında olduğu gibi okuyucularını her sanat dalının inceliklerini kendi kitaplarında işleyerek okurlar o sanat dalları hakkında bilgiler aktarıyor olacak.

Daha önceden bir çok satanlar listesine giren kitaplara imza atan ünlü yazar bu romanında da bilim adamlarından ve bilimden faydalanacak. Daha önceki romanlarında da kullandığı Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon bu romanda da okurların karşısına çıkmaktadır. Simgebilim Profesörü Robert Langdon yine dünyayı bir uçurumun ucundan almayı başaracaktır. Yaptığı buluşlarla insanlığa yardım eden profesör bu seferde her zaman olduğu gibi bilimin o esrarengiz özelliğini kullanarak insanlığı bir yok oluştan kurtaracaktır. Ünlü yazar Dan Brown’ın çok satan kitapları arasında şunlar vardır. Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi, Dijital Kale, İhanet Noktası, Kayıp Sembol ve Cehennem romanları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yayınlandığı zaman dilimlerinde çok satanlar arasında olmuşladır. 
Editör: Sevgi Çakır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X