Gençlik Polisiye Dizisi Lise Devriyesi Üçüncü Bölümü ile Ekranda!

Genç oyuncu kadrosu ile bir grup lise öğrencisi ve polisin hayatını konu alan “Lise Devriyesi” 9 Nisan Pazar günü TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak!

Gençlik Polisiye Dizisi Lise Devriyesi Üçüncü Bölümü ile Ekranda!
Gençlik Polisiye Dizisi Lise Devriyesi Üçüncü Bölümü ile Ekranda! Haberimport.com

TRT 1’in ekranının yeni Gençlik-Polisiye Dizisi ‘Lise Devriyesi’ üçüncü bölümü ile izleyici ile buluşacak. Aksiyon ve romantik komediyi bir arada sunan ‘Lise Devriyesi’ gençlerin hayalleri, heyecanları, arkadaş ve aile ilişkileri, polis olma hali, görev baskısı, polislerin meslekleri ve özel hayatları arasındaki çatışmalar, ebeveyn-çocuk ilişkileri ve ailenin önemi gibi kavramları ekrana getiriyor.

Bir grup lise öğrencisi ve polisin hayatlarını konu alan dizinin üçüncü bölümü 9 Nisan Pazar günü ekrana gelecek.

Genç oyuncu kadrosu, renkli karakterleri ve konusu ile dikkat çeken dizinin üçüncü bölümünde, Işıl’ın Necdet amirin kızı olduğunu öğrenmesi, Yiğit’in eline büyük bir koz vermiştir. Fırat’la bir olup kendisini bütün öğrencilere rezil eden Işıl ya yarın okula gelmeyecektir ya da Yiğit, Işıl’ın Karebil’de okuduğunu babası Necdet’e anlatacaktır. Köşeye sıkışan Işıl, hayallerine veda etmeye hazırlanırken, hiç beklenmeyen bir olay yüzünden yeniden sahaya iner ve oyuna dahil olur. Yiğit ve Işıl bir olayı çözmek için ilk kez güç birliği yaptıklarında kendilerini bekleyen büyük sürprizden bihaberdirler.

Dizisinin oyuncu kadrosunda; Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Asena Tuğal ve Doğan Akdoğan gibi genç ve yetenekli oyuncuların yanı sıra; Ebru Akel, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay ve Mehmet Çevik gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yapımcılığını “Eski Hikâye”, “6 Mantı” ve “Ne Münasebet” dizilerinin ve “Süper Dadı” adlı aile içi iletişim programının yapımcılığını yapan ARC Film’in üstlendiği dizinin, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı otururken, senaryosunu Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu ve Samed Aslan kaleme alıyor.

Lise Devriyesi” üçüncü bölümü ile 9 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

KÜNYE

Yapım: ARC Film

Yapımcı: Fatih Enes Ömeroğlu

Senaryo: Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu, Samed Aslan

Yönetmen: Yahya Samancı

Oyuncu Kadrosu: Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Ebru Akel, Asena Tuğal, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay, Doğan Akdoğan, Uğur Karabulut, Nurettin Taylan Güner, Nimet Özlem Türay, Özge Özaçar, Güzide Aslan, Ercüment Aydın, Halil Balkanlar, Mehmet Şeker, Oktay Özkan, Munise Özlem Öztürk, Mustafa Karaoğlu, Naim Anıl Korkmaz ve Mehmet Çevik

Görüntü Yönetmeni: Cem Geneşke

Uygulayıcı Yapımcı: Necmi Kolayca, Serkan Haseki

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X