Gentleman'da 1 Milyar İzlenmeye Ulaştı

Gangnam Style şarkısı ile tüm dünyada büyük çıkış yapan Güney Koreli sanatçı PSY yeni şarkısıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. "Gangnam Style" şarkısıyla ünlenen Güney Koreli sanatçı PSY yeni şarkısı "Gentleman" ile de başarıyı yakaladı.

Gentleman'da 1 Milyar İzlenmeye Ulaştı
Gentleman'da 1 Milyar İzlenmeye Ulaştı Haberimport.com
Gangnam Style şarkısı ile tüm dünyada büyük çıkış yapan Güney Koreli sanatçı PSY yeni şarkısıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. "Gangnam Style" şarkısıyla ünlenen Güney Koreli sanatçı PSY yeni şarkısı "Gentleman" ile de başarıyı yakaladı.  “Gentleman” adlı şarkısı için çektirdiği klibi de rekor kırdı.  Şarkıcının yeni şarkısı için çektirdiği klibinin izlenme sayısı şimdiden 1 milyar izlenmeyi aşmış vaziyette.

YENİ KLİPTE 1 MİLYARI GEÇTİ
İzlenme rekorları kıran klipleri ile müzik severlerin tahtında yer kuran  Güney Koreli PSY 2012’de yayınladığı "Gangnam Style" klibinden  sonra Gentleman adlı şarkısı içinde klip çekti.

GENTLEMAN’DA BAŞARIYA KOŞUYOR
Şarkıcı yeni şarkısının klibinin yakalamış olduğu bu başarısı hakkında "Twitter" dan mesaj yayınladı. Yeni şarkısı olan “Gentleman”ın kısa sürede yakaladığı izleyici sayısı için sevenlerine teşekkür etti.  Güney Koreli sanatçı PSY ünlü "Gangnam Style" 1 milyar izlenme sayısına klip yayınlandıktan 159 gün içerisinde ulaşmıştı. Bu rekoru ile Youtube’da en hızlı yükselen ve en kısa sürede en çok izlenen klip tahtına oturmuştu. Şarkıcının yeni klibinin eski şarkısı gibi başarı yakalayıp yakalamayacağı merakla bekleniyor. . "Gangnam Style" şarkısının klibi yayınlandığı günden 31 ekime kadar 2,6 izlenme sayısına ulaşmıştır.

GUINNES REKORLAR KİTABINDA
PSY, 31 Aralık 1977 doğumlu henüz  genç olan sanatçı şarkı söylemenin yanı sıra ayrıca söz yazarlığı da yapıyor. "Gangnam Style" şarkısının klibi 15 Temmuz 2012'de yayınlandı.  Kendine has ritmi ve figürleri ile dünya geneli beğeni kazanan şarkı kısa sürede bir çok ülkede ilk sırasına yerleşti.  Şarkı YouTube'da, 20 Eylül 2012'de en fazla beğenilen video unvanını aldı. Aldığı bu unvan ile Guinness Rekorlar Kitabına girdi.
 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X