Jennifer Lawrence'den Yeni Film

Başrollerini Jennifer Lawrence ve Chris Pratt paylaştığı Passengers adlı film vizyona çıkmadan adından söz ettirmeye başladı.

Jennifer Lawrence'den Yeni Film
Jennifer Lawrence'den Yeni Film Haberimport.com
Oscar ödüllü Jennifer Lawrence yeni filmi Passengers hakkında çarpıcı bilgiler verdi. Başrollerini Jennifer Lawrence ve Chris Pratt paylaştığı Passengers adlı film vizyona çıkmadan adından söz ettirmeye başladı. Başroldeki Jennifer Lawrence’ın 20 milyon oyunculuk ücreti alacağı ayrıca filmin gişedeki gelirlerinden de gelir aktarılacağı şeklinde magazin medyasına çıkan haberler üzüldüğünü belirten güzel oyuncu alınan ücretin proje için çok yüksek olmadığının altını çizdi.

Passengers 13 Ocak’ta Sinemalarda

Passengers filmi 13 Ocak’ta vizyona girecek. Bilim kurgu dalında filmleri seven seyircileri beyaz perdeye çekmeyi hedefleyen filmden yapımcı oyuncular umutlu. Filmin gişede de başarı sağlayacağına inanılıyor. Filmin konusu kısaca şu şekilde; 120 yıl süresince uyuyarak başka bir gezegene gitmekte olan uzay gemisindeki 5 bin yolcudan Aurora ve Jim'in uyku kabininde 90 yıl önce uyanması sonucu yaşadıkları anlatılıyor.

Lawrence ve Pratt filmde birlikte oynamaktan mutluluk duyduklarını belirterek Lawrence "Filmin en zor bölümü ise yoğun çalışma saatleriydi. Bu, benim bugüne kadar yaptığım en zorlu ve en uzun çalışma saatlerine sahip filmim oldu. Neyse ki Chris vardı yoksa muhtemelen ölürdüm. Abartısız Chris beni hayatta tuttu" diyerek projede kendisine çok büyük destek sağlayan Chris olduğunun altını çizdi. Yönetmenliğini Morten Tyldum'ın yaptığı Passengers adlı filmde başrollerdeki  Lawrence ve Pratt'in yanı sıra Michael Sheen, Laurence Fishburne ve Andy Garcia da rol aldılar.

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X