Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'da heyecan dorukta

Yıllardır ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar yine aksiyon dolu bir bölümle ekrana geliyor. Rıza Baba ve ekibinin maceralarında bu hafta yok yok.

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'da heyecan dorukta
Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'da heyecan dorukta Haberimport.com
Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar 10. sezonunda da seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh gibi isimlerin rol aldığı dizinin yapımcılığını Türker İnanoğlu üstleniyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak 423. bölümünde yine heyecan dorukta.

Hüsnü Açığa Alınıyor

Hüsnü’nün açığa alınma haberi ekipten sonra Çoban ailesinin de gündemine bomba gibi düşer. Ekip arkadaşları Hüsnü’ye moral vermeye çalışsa da, bir yandan bu şimşekleri üzerlerinden nasıl çekeceklerinin yolunu bulmaya çalışırlar. Rıza Veysel’in üzerine daha sert gitmeye karar verir.

Selin, Veysel’in güvenini kazanmalı, ne olup ne bittiğini öğrenmelidir. Veysel, kumarhanede tanıştığı kuyumcu Akif ile ortak işe kalkışır. Bu iş için Sezgin devreye girer. Sezgin büyük güven duyduğu Gökçe ve ekibine işi teslim eder. Gökçe hem çok ünlü bir mekan işletmecisi hem de müzisyendir. Zırhlı araç soygunundan sonra ekip olayın peşine düşer. Bu sırada Veysel’in de eli boş durmaz. Hırsızlığı ekipten birilerinin üzerine yıkacak bir planı vardır. Seri numarası tutan paralar Hakan ve Ali’nin kullandığı aracın içerisinden çıkınca Komiser İsmail tarafından, Hakan, Ali kelepçelenerek önce sorguya sonra nezarete alınır. Ekip, Hüsnü’nün açığa alınmasını atlatamadan, Hakan ve Ali’nin aklanmasının peşine düşer.

Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle 30 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X