Kara Sevda dizisinde fırtınalı bölüm

50. bölümü ile ekrana gelecek olan Kara Sevda dizisinde seyirciyi yine heyecan dolu dakikalar bekliyor. Kara Sevda'nın 50. bölümünde Kemal'i bekleyen büyük sürpriz ne?

Kara Sevda dizisinde fırtınalı bölüm
Kara Sevda dizisinde fırtınalı bölüm Haberimport.com
Star Tv ekranlarında her Çarşamba yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Kara Sevda'da heyecan dolu 50. bölümü bu akşamı yayınlanacak. Hilal Saral'ın yönettiği, Burcu Görgün ile Özem Yılmaz'ın da senaryosunu kaleme aldığı Kara Sevda'da bu hafta Kemal, Deniz'in kendi kızı olduğunu öğrenecek.

Kemal, daha önce karşısına Deniz’in doktoru olarak çıkan kişinin gerçek bir doktor olmadığını anladıktan sonra araştırmasını derinleştirir.  Nihan ve Emir’in kendisinden Deniz’le ilgili bir gerçeği saklama ihtimali, Kemal’in aklına tekrar peşinden gideceği o inancı düşürür.

Deniz benim kızım olabilir mi?

Nihan, Emir’e niye Kemal’le birlikte olduğunu açıklamaya çalışırken, Deniz, ateşlenir ve Vildan tarafından hastaneye götürülür. Bu küçücük hastalık bile,  Emir'in haddinden fazla endişelenmesine sebep olur. Nihan, Emir’in Deniz’e karşı artan boğucu ilgisi ile dehşete kapılır. Emir ve Deniz arasındaki bağlar tahmininin ötesinde bir hızla gelişmektedir. Bu durum Nihan’ı en büyük kararlarından birini almaya itecektir. Ama bu karar, Emir’in dikkatinden kaçmaz ve Nihan’ı tahmininden büyük bir felaketin içine atar.
 
Zeynep, Emir ilişkisinin ortaya çıkması Soydere ailesini temelden sarsar. Zeynep artık parasız, çaresiz ve yapayalnızdır. Zeynep’e en zor gününde el uzatan Emir olur. Hem de Zeynep’in çok uzun zamandır beklediği, hayal ettiği bir hediyeyle birlikte…
 
Emir, Kemal’in şirketteki hesap hareketleri üzerinden neyi araştırdığının, hangi sorunun peşine düştüğünün farkına varır. Kemal, giderek Deniz’in sırrına yaklaşmaktadır.  Kemal,  yüreğindeki bilmeceyi çözecek cevabın kapısını açmak üzereyken, Emir sonucunun çok ağır olacağını bildiği bir karar alır.

Kara Sevda, heyecanla beklenen yeni bölümüyle 28 aralık çarşamba saat:20.00'de Star TV'de..

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X