İzmir Akşener'i bekliyor

Miting Düzenleme Komitesi günler öncesinden İzmir'in cadde ve sokaklarını halkı mitinge davet eden afiş ve pankartlarla donattı.

İzmir Akşener'i bekliyor
İzmir Akşener'i bekliyor Haberimport.com

Meral Akşener'in pazar günü Gündoğdu Meydanı'nda yapacağı mitingin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Miting Düzenleme Komitesi günler öncesinden İzmir'in cadde ve sokaklarını halkı mitinge davet eden afiş ve pankartlarla donattı. Ülkenin tek adam rejimine evrilme tehlikesine karşı her partiden, her kesimden vatandaşı mitinge beklediklerini belirten Müsavat Dervişoğlu, "İzmir pazar günü hep birlikte tek adam rejimine hayır diyecek. 26 Mart Pazar günü İzmir Gündoğdu Meydanı'ndan gün doğacak. Sevdası Türkiye, kaygısı Türkiye'nin geleceği olan herkesi Gündoğdu Meydanı'na bekliyoruz" diye konuştu.

KOCAOĞLU'NUN DA KATILMASI BEKLENİYOR

Miting için gerekli tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirilirken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun da mitinge katılacağı söyleniyor. Pazar günkü mitinge çok sayıda sivil toplum kuruluşunun da destek vermesi ve referandum kampanyasında şimdiye dek yapılmış en büyük hayır mitinginin Gündoğdu'da gerçekleşmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X