Fenerbahçe - Galatasaray Derbi Maçı

Fenerbahçe’nin ev sahipliği yapacak maç 20 Kasım Pazar günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yapılacak.

Fenerbahçe - Galatasaray Derbi Maçı
Fenerbahçe - Galatasaray Derbi Maçı Haberimport.com
Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Fenerbahçe ve Galatasaray karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe’nin ev sahipliği yapacak maç 20 Kasım Pazar günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yapılacak. Derbiyi maç Lig Tv’de canlı yayınlayacak. 

HAKEM CÜNEYT ÇAKIR


Karşılaşma 20 Kasım Pazar günü oynanacak Lig Tv maçı canlı olarak verecek. Derbi maçı yönetecek hakem belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Fenerbahçe – Galatasaray derbi maçı için Cüneyt Çakır’ı görevlendirdi.

DERBİYE HAZIRLIKLAR SON HIZ


Her iki takım içinde aynı derece öneme sahip karşılaşma için her iki takımda derbi çalışmalarına son hız devam ediyor.
Galatasaray, 20 Kasım Pazar günü yapacağı derbi maçı deplasmanda yapacak. Fenerbahçe’nin ev sahibi olacağı maç için Galatasaray hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptı. Antrenmanlarla maça hazırlanan sarı kırmızıların moral ve motivasyonunun yerinde olduğu gözlendi.
Fenerbahçe ise ev sahibi olarak oynayacağı Galatasaray derbisi için hazırlıklarını tamamladı. Fenerbahçe antrenmanlarını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yaptı. Her iki takımda maçta 3 puan almak için ter dökecek.

KENDİ SAHASINDA YENİLMEDİ


Fenerbahçe sahasında oynadığı derbi maçlarda yenilgi yüzü görmedi. Hem Beşiktaş’ı ağırladığında hem de Galatasaray’ı ağırladığında Fenerbahçe yenilmedi.
Fenerbahçe kendi sahasında oynadığı Beşiktaş’ı derbi maçlarında 12 maç hiç mağlubiyet yaşamadı. Aynı şekilde Galatasaray ile yaptığı 17 derbi maçında da yine mağlubiyet yaşamadı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X