Skor 5-1 Kazanan Dostluk, Galatasaray Dersimspor Maçı

Galatasaray kendi sahasında Dersim Sporu ağırladı, Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçların devam ederken deplasmana gelen Dersimspor Galatasaray’a 5-1 mağlup oldu, Kazanan dostluk oldu. Her iki takım oyuncusu ve taraftarı ile gönülleri feth ettiler.

Skor 5-1 Kazanan Dostluk, Galatasaray Dersimspor Maçı
Skor 5-1 Kazanan Dostluk, Galatasaray Dersimspor Maçı Haberimport.com

Galatasaray kendi sahasında Dersim Sporu ağırladı. Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçların devam ederken deplasmana gelen Dersimspor Galatasaray’a 5-1 mağlup oldu. Kazanan dostluk oldu. Her iki takım oyuncusu ve taraftarı ile gönülleri feth ettiler.

GALATASARAY 5, DERSİMSPOR 1

Türk Telekom Arena’da oynanan maçta Dersimspor’un tek golünü 85. dakikada Koray Kurt attı. Galatasaray’ın  gollerini ise; 24., 35. ve 60. dakikalarda Podolski, 40. dakikada Yasin Öztekin attı. Maç 90+2 şeklinde oynandı. 90+2’de ise Hamit Altıntop Galatasaray’ın 5.inci golünü attı. 

DERSİMSPOR VEDA ETTİ

Galatasaray- Dersim spor maçının 5-1 olarak sonuçlanmasından sonra Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası’nda gruplara kaldı. Dersim spor ise kupaya veda etmek zorunda kaldı.

DOSTLUK KAZANDI
Türk Telekom Arena’da oynanan maçın başlangıcından sonuna kadar dostluk görüntülerinin sergilendiği maçta Galatasaray rakip takım taraftarları için üst tribünü rezerve etti. Rakip takım taraftarları maçı rakip tribün yerine burada seyrettiler. Galatasaray taraftarlarının pek fazla ilgi göstermediği Galatasaray- Dersimspor maçında Dersimspor’u desteklemek için Türk Telekom Arena’ya 5000’e yakın Dersimspor taraftarı geldi. Her iki takım oyuncusu ve taraftarı ile futbolda olması gereken dostluk ve centilmenliği gösterdiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X