Alcatel yeni akıllı telefonu A3 XL'yi tanıttı

Alcatel'in en yeni akıllı telefonu 4G bağlantısı, parmak izi tanıma ve 6 inçlik yüksek çözünürlüklü ekranıyla muhteşem bir ses kalitesi sunuyor.

Alcatel yeni akıllı telefonu A3 XL'yi tanıttı
Alcatel yeni akıllı telefonu A3 XL'yi tanıttı Haberimport.com
Markanın “A” sınıfı ekonomik premium akıllı telefonlarından biri olan yeni Alcatel A3 XL yeni ve göz alıcı bir tasarım anlayışının ürünü ve en belirgin özelliği ise etkileyici bir görüntü deneyimi, canlı renkler ve 3D dokular sunan 6 inçlik HD ekranı.
 
Ekstra büyük ekranlı ve tamamen 4G uyumlu bu yeni akıllı telefon kullanıcıların çok çeşitli oyun deneyimleri yaşamasına olanak tanıyor. Telefon çeşitli özel uygulamalarla yüklü bir şekilde sunuluyor ve üst seviye teknolojiyi uygun bir fiyata kullanıcılara sunuyor.
 
TCL Communications Akıllı Bağlantı Departmanı Başkan Yardımcısı Vittorio Di Mauro, A3 XL hakkında şunları söyledi: “Bu yeni ve büyük ekranlı Alcatel A3, yaratıcılıkta sınır tanımayan kullanıcılarımızın en iyi HD filmleri izlerken her açıdan mükemmel bir multimedya deneyimi yaşamasına olanak tanıyor. Bu deneyime yüksek hacimli veri transferi gerektiren oyunlar da dahil. Kısacası kullanıcılar A3 XL'e harcadığı paranın karşılığını fazlasıyla alıyor.”
 
Parmak izi tanıma özelliği sayesinde telefon bir dokunuşla açılabiliyor. Bu özellik ayrıca gelen aramaları yanıtlamak, fotoğraf çekmek, belgeleri şifrelemek ve diğer uygulamalara kolayca erişmek için de kullanılabiliyor.
 
Vittorio Di Mario sözlerini şöyle sürdürdü: “Parmak izi tanıma özelliğinin, daha yüksek güvenlik ve kolay erişimin yanı sıra dikkat çeken bir diğer yanı ise bu özelliği sunduğumuz fiyat seviyesi. Bizim misyonumuz akıllı telefonları herkes için daha erişilebilir, ekonomik ve eğlenceli hale getirmek. BunuAlcatel A3 XL ile başardık ve bu telefon bütçesini sarsmadan bütün teknolojik özellikleri bir arada görmek isteyenler için harika bir seçenek.”
 
Yeni Alcatel A3 XL'ın sundukları saymakla bitmez! İki kamerasının her ikisi de flaşlı olan A3 XL özçekimler için çok uygun. Ayrıca içinde fotoğrafları ve albümleri geliştimeye ve kişiselleştirmeye yarayan pek çok uygulama var.
                                           
Bu baş döndüren akıllı telefon 2017'nin ikinci çeyreğinde Avrupa'da piyasada olacak.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X