Advert

Ankara ve İstanbul için Google Transit Güncellendi

Google Transit şehir içinde bir noktadan başka bir noktaya yapılacak otomobille yada yaya olarak yolculuklarında yol tarifi yapabiliyordu.  Başka ülkelerde kulanılan bu özellik artık İstanbul ve Ankara içinde aktif edildi.

Ankara ve İstanbul için Google Transit Güncellendi
Ankara ve İstanbul için Google Transit Güncellendi Haberimport.com
Diğer ülkelerde şehir içi yolculuklarda insanlara yardımcı olmak için geliştirilmiş olan Google Transit Ankara ve İstanbul seyahatlerinde kullanılabilinecek. Google Transit’e yeni gelen güncelleme ile Ankara’da ve İstanbul’da şehir içi gezmelerinde artık Google Transit size yardımcı olacak.

Google Transit şehir içinde bir noktadan başka bir noktaya yapılacak otomobille yada yaya olarak yolculuklarında yol tarifi yapabiliyordu.  Başka ülkelerde özellikle büyük kentlerde kullanıla gelen bu özellik artık İstanbul ve Ankara içinde aktif edildi. Google Transit kullanılarak yolculukların otobüs, tramvay, metro ve vapur gibi toplu taşıma araçlarının güzergah, durak ve tarife bilgilerine Google Haritalar kullanılarak elde edilebiliniyor. Google Transit programında İstanbul ve Ankara için yeni güncelleme ile turizm veya iş amaçlı yapılacak ziyaretlerde bu programdan faydalanabilecekler. Google Transit kullanarak istedikleri adrese, tarihi yerlere veya yeme-içme ve eğlence mekanlarına ulaşım seçeneklerine toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabilecekler.

Ankara için otobüs ve metro toplu taşıma bilgilerinin aktarıldığı Google Transit’e İstanbul için ise otobüs, metronun yanı sıra vapur, tramvay, Marmaray başta olmak üzere önemli dolmuş hatlarının da güzergah ve durak bilgileri eklenmiştir. Ankara ve İstanbul’u toplu taşıma araçları ile gezmeye çıkan kişiler için önemli bir rehber niteliğinde olacak Google Transit gezmeyi sevenler tarafından güncellemesi yapılarak kullanılabilinecek.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X