HyperX Yeni RGB Oyun Klavyesini tanıttı

HyperX, oyunculara özel ve kapsamlı bir dizi yeni ürünle karşımızda.

HyperX Yeni RGB Oyun Klavyesini tanıttı
HyperX Yeni RGB Oyun Klavyesini tanıttı Haberimport.com
Kingston Technology Company Inc.’in bir iştiraki olan HyperX, HyperX ALLOY RGB Oyun Klavyesi’ni, Pulsefire Oyun Mouse’unu ve Cherry MX Red veya Brown tuş anahtarı seçenekleriyle iki yeni ALLOY FPS mekanik oyun klavyesini duyurarak üst seviye oyunculuk donanımı serisine yeni ürünler ekledi. HyperX laboratuvarlarında tasarlanmış olan, profesyonel ve gündelik oyuncular tarafından yoğun bir şekilde test edilen üç yeni oyun klavyesi ve oyun mouse’u, HyperX’in oyunculuk ürünleri portföyünü tamamlıyor. Böylece, mümkün olan en iyi kurulum ve rekabet üstünlüğü için oyunculara gerekli olabilecek her şeyi sunan HyperX, dünya çapında oyunseverlere ve eSpor camiasına olan bağlılığının altını çizmiş oluyor.

HyperX Kurumsal Pazarlama Direktörü Daniel Kelley, “Oyuncular için geliştirdiğimiz ürünlerimiz gündelik oyuncuları bile birer profesyonel gibi hissettiriyor. HyperX, eSpor şampiyonları kadar gündelik oyuncular tarafından da kullanılıyor çünkü ürünlerimiz kazanmak için gerek duydukları performans ve kaliteyi sağlıyor. PC, konsol veya mobil ortamda olsun, kesinlikle tüm oyuncular için piyasadaki en iyi ürünleri üretmeye ve ulaşılabilir fiyatlarda sunmaya odaklıyız.” şeklinde konuştu.

HyperX’in CES 2017 duyurduğu yenilikler:

ALLOYTM RGB Oyun Klavyesi – 16M LED rengi ve özel medya tuşları ile tamamen yeni bir tasarım sunan premium klavye HyperX Alloy RGB, oyunculara dinamik ışıklandırma profilleri ve kontrol imkanı sağlıyor. Tuş rengi ayarlarını özelleştirme ve kontrol etme fırsatı sunan yeni ALLOY RGB klavye, sağlamlık için metal alaşımlı bir çerçeveye sahip.

PulsefireTM Oyun Mouse’u – Profesyonel oyuncular için tasarlanan, HyperX’in ilk mouse’u, dört adet ön tanımlı ve LED göstergeli DPI ayarıyla gelen (400/800/1600/3200) optik bir oyun sensörü bulunduruyor. Yazılıma gerek duymadan ayarların değiştirilmesine olanak sağlayan Pulsefire, oyunseverlerin aradığı özellikleri şaşırtıcı derecede uygun bir fiyat seviyesinde sunuyor.

ALLOY FPSTM Red ve Brown Oyun Klavyeleri – Cherry MX Brown veya Red tuş anahtarı seçeneklerini sunan yeni mekanik oyun klavyesi HyperX ALLOY FPS, tam boy çelik alaşım çerçevesi ve yer tasarrufu sağlayan tasarımı ile oyunculara FPS mouse hareketleri için olabildiğince fazla masaüstü alanı sağlıyor. İki çeşit tuş anahtarı seçeneğiyle gelen klavye, özel dokulu ve kırmızı WASD tuşlarıyla FPS oyunlarında ihtiyaç duyulan dokunma hissini ve performansı sağlıyor. Ayrıca yazılıma gerek duymadan değiştirilebilen dinamik kırmızı LED ışıklandırma profilleri sunuyor. Çıkartılabilir kablosu ve saklama çantasıyla bu kompakt klavye seyahat eden oyunseverler için mükemmel bir seçim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X