NOTE 7 İçin Tam Sayfa Özür İlanı

Samsung Note serisinin 7’nci versiyonu olan NOTE 7’den istediği sonucu alamadığı gibi NOTE serisinin başarını yok eden durum için çözüm yolları arayışına devam ediyor.

NOTE 7 İçin Tam Sayfa Özür İlanı
NOTE 7 İçin Tam Sayfa Özür İlanı Haberimport.com

Samsung Note serisinin 7’nci versiyonu olan NOTE 7’den istediği sonucu alamadığı gibi NOTE serisinin başarını yok eden durum için çözüm yolları arayışına devam ediyor. Samsung firması bataryasının patlamasından dolayı geri çağırılan ve satışı durdurulan Galaxy Note 7 modeli için farklı platformlarda defalarca özür dileyen firma bu sefer çareyi ilan vermekte buldu.

ÜNLÜ GAZETELERE ÖZÜR İLANI
Güney Kore’li teknoloji başta olmak üzere bir çok alanda yatırımları bulunan Samsung dünyanın önde gelen basın kuruluşlarına özür ilanı verdi. New York Times, Wall Street Journal ve Washington Post başta olmak üzere bir çok gazeteye ilan veren firma verdiği ilan ile kullanıcılarından özür diledi.

YENİ MODEL GELİYOR
Galaxy Note 7 için birçok defa özür dileyen Samsung Galaxy Note 7’nin hezimetini unutturmak için yeni model üzerinde çalışmalar yapıyor.

BU MODEL AMİRAL GEMİ OLACAK
Firmanın yeni gözdesi olarak görülen yeni modelin özellikleri teknoloji kullanıcılarını tatmin edeceğe benziyor. Şirketin yeni geliştirdiği Galaxy S8 modelinde yeni özellikler bulunacağı gelen duyumlar arasında. Şirkete yeni model Samsung Galaxy S8'de Optical Fingerprint Scanner adlı özellik ile bir ilke imza atacak. Yeni geliştirilen bu özellik ile sayesinde cihaz kullanıcının gözünü tarayacak ve göz taramasının sonucunda açılacak. Bir nevi kullanıcılar parmak izi taraması yerine bu özellik sayesinde göz taraması ile telefonlarının kilidini açacaklar.

GALAXY S 8 ÜZERİNE YOĞUNLAŞILDI
Gelen bilgilere göre sıkıntılı model Note 7'de bu özelliğe yer veren şirketin işler normal seyretse idi S8 de bu ve buna benzer özellik kullanmayacaktı. S 8’i bu denli parlatmayı düşünmeyen firma Note 7’de yaşadığı sıkıntı nedeniyle ağırlığı S 8’e verdi.

ŞUBAT AYINDA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
Şubat ayında MWC'de (Mobile World Congress) tanıtılması düşünülen Galaxy S8'in özellikleri arasında dikkat çeken noktalar var. 

Galaxy S8'in özelliklerinden bazıları şunlar;
    Batarya: 4000 mAh
    Ön kamera: 8 MP
    Arka kamera: 16 MP
    Hafıza: 64 ve 128 GB
    6 GB RAM
    İşlemci: Exynos serisi
    Ekran boyutu: 5.2 inç
    Ekran çözünürlüğü: 4096 x 2160 (4K)
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X