Samsung Galaxy S7'ye Android Nougat ne zaman gelecek?

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge için önce beta programı başlatmıştı. Beta programının sonuna gelindi asıl sürümün ne zaman piyasaya verileceği merak ediliyor.

Samsung Galaxy S7'ye Android Nougat ne zaman gelecek?
Samsung Galaxy S7'ye Android Nougat ne zaman gelecek? Haberimport.com
Mobil cihazlarda kullanılan işletim sistemi Android’in yeni sürümü için gözler Samsung’un Android geliştiricisi bölümüne çevrildi. Android 7.0 Nougat'ın ne zaman Galaxy S7 ve S7 edge'ye taşınacak herkes bu haberi bekliyor. Samsung Galaxy S7 ve S7 edge için önce beta programı başlatmıştı. Beta programının sonuna gelindi asıl sürümün ne zaman piyasaya verileceği merak ediliyor.

OCAK AYI İÇİNDE

Ocak ayı içerisinde güncellemenin geleceği tahmin ediliyor. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için Android 7.0 Nougat sürümünün beşinci beta'sı yayınlanmıştı.  
Galaxy S7 ve S7 edge için başlatılan Galaxy Beta Programı’nda sona gelen Güney Kore merkezli teknoloji devi, 2017'nin ilk haftalarında Android 7.0'nin stabil sürümünü kullanıma sunacak.

BETA SÜRÜM DENEMESİ BİTTİ

Beta testi 30 Aralık itibariyle sonlandırıldı. Samsung, yeni sürümde kullanıcıya neler sunuyor?

İŞTE YENİLİKLER

İnternete sızan dosya sayesinde cihaza gelecek özellikler gün yüzüne çıktı.  İşte Android Nougat ile Galaxy S7'ye gelecek yenilikler.
Android Nougat güncellemesi sonrasında Galaxy S7'nin TouchWiz arayüzü gelişecek.  
Nougat'ın bu cihaza gelmesinin ardından mesajlara bildirim çubuğundan cevap verme ve bildirimleri gruplandırma gibi birçok yenilik geliyor.
Cihazlarda yeni ikonlar ve yeni kısa yollar da kullanıcıların beğenisine sunulacak.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X