Yepyeni Profilo Televizyonlar Gerçekliği Evinize Getiriyor

Profilo’nun elektronik ürün gamı, Profilo televizyonlar ile zenginleşiyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yüksek çözünürlük ve 4K Ultra HD özellikli yepyeni televizyonları ile gerçeklik artık evinizde!

Yepyeni Profilo Televizyonlar Gerçekliği Evinize Getiriyor
Yepyeni Profilo Televizyonlar Gerçekliği Evinize Getiriyor Haberimport.com

Kaliteli ve dayanıklı ürünleri evlerinize getiren Profilo, elektronik ürün gamını Profilo televizyonlarla güçlendiriyor. Mart Ayı’ndan itibaren Profilo Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulan Profilo televizyonlar, Full HD ve 4K Ultra HD özellikleriyle öne çıkıyor.

Yüksek çözünürlük, ultra zengin renkler

Full HD ve 4K Ultra HD olmak üzere iki farklı sistemde ve dört farklı genişlikte satışa sunulan Profilo televizyonlar, yüksek çözünürlük oranı ve ultra gerçekçi renklerden oluşan renk skalasıyla izleyicilere zengin bir izleme keyfi sunacak.

Profilo 4K ULTRA HD

Profilo’nun 4K özelliğine sahip Ultra HD Modelleri, Full HD özellikli bir televizyona oranla dört kat daha fazla çözünürlüğe sahip.

Önümüzdeki dönemde ürün gamı daha da genişleyecek olan Profilo televizyonlar, 42 ve 50 inç genişliğindeki Full HD modelleri ve 55, 65 inç genişliğindeki 4K Ultra HD Modelleri ile tüm Profilo Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X