Kış modasına yön verecek detaylar

Kış mevsiminin yavaş yavaş kendini hissettirdiği son günlerde kışlık kazaklar, birbirinden şık trikolar ve soğuk günleri sıcacık geçirmemizi sağlayan montlar dolaplarda yazlık elbiselerle yer değişitirdi

Kış modasına yön verecek detaylar
Kış modasına yön verecek detaylar Haberimport.com
Kış mevsiminin yavaş yavaş kendini hissettirdiği son günlerde kışlık kazaklar, birbirinden şık trikolar ve soğuk günleri sıcacık geçirmemizi sağlayan montlar dolaplarda yazlık elbiselerle yer değiştirdi. Moda dünyasının bir süredir, 1970’lerin etkisi altında olduğunu ve 2016 ve 2017 sezonunun da bu şekilde devam edeceğini belirten Kayra Genel Koordinatörü Furkan Ortakaya şunları söyledi: "70'li yıllara hakim olan bohem tarzı 2017 kış sezonuna damga vuracak. 60’ların zarif ve şık silüetleri, 1970’lerde etkili olan bohem tarzı ve 80’li yıllardaki metal kuşgözleri ve büyük aksesuarlar dikkat çeken sitiller arasında yerini alıyor."

Kat kat ve karışık kombinlerin bu sezona damga vuracak

Kat kat ve karışık kombinlerle bu sezonda da moda severlere bambaşka bir tarz sunacaklarını belirten Ortakaya "Sonbahar / Kış 2016-2017 modasında trençkotlar kış sezonunun en göze çarpan ürünleri olarak karşımıza çıkıyor tüm detaylar canlı renkler ve şıklık üzerine kurgulanıyor” şeklinde konuştu.

2016 - 2017 Sonbahar Kış sezonu giyim modası şekil almaya başladı.

Kayra Sonbahar/Kış 2016 - 2017 koleksiyonunda rahat ve parlak modeller bu sezon kendini gösteriyor. Koleksiyonda haki, marsala, mürdüm, lacivert ve taba renkler göze çarpıyor. Süet ve keçe kumaşlarla yorumlanan pelerin ve pançolar ise altın çağını yaşıyor. Sunikürk, kaban, pelerin ve dantel yine vazgeçilmez olmaya devam edecek.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X