Haberimport.com

Ak Parti Gaziemir Belediye başkan adayı Nazmi Yılmaz oldu

Ak Parti Gaziemir Belediye başkan adayı Nazmi Yılmaz oldu
06 Ocak 2019 - 19:44

AK PARTİ GAZİEMİR BELEDİYE BAŞKANI ADAYI NAZMİ YILMAZ’IN AÇIKLAMASI;

Son sekiz aydır Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanlığı görevini yürüten Nazmi Yılmaz, İl Başkanımız ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın destekleri ve Genel merkezimizin takdirleri neticesinde görevinden istifa ederek Gaziemir ve Gaziemir halkı adına çalışmak için Gaziemir Belediye Başkan Adayı oldu.

GÖNÜL KAZANMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK.

AK Parti’nin birçok kademesinde görev yapan, İzmirliler ve Gaziemirliler için gece gündüz demeden çalışan Nazmi Yılmaz, Kırkbeş yıldır yaşadığı ve sorunlarını çok iyi bildiği Gaziemir’den Belediye Başkanı Adayı olarak bu çalışmalarına aralıksız devam edeceğini ve 7’den 70’e, tek tek, ev ev, mahalle mahalle gönül kazanmak için yola çıktıklarını söyledi.

ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ;

Gaziemirli kardeşlerim evlerinden çıktıkları andan itibaren işe, okula, sosyal faaliyetlerine giderken sorunla karşılaşmaması için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade eden AK Parti Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz, Bizim derdimiz Gaziemir, bizim alın terimiz Gaziemir, bizim çabamız Gaziemir’de oturan kardeşlerime hizmetkar olmak dedi ve ekledi; Gaziemir’in daha yaşanılabilir bir yer haline gelmesi için; eğitimiyle, kültürüyle, sanayisiyle, sosyal alanlarıyla çağ atlatacak ve bunu Gaziemir’de oturan her bir kardeşimle beraber başaracağız dedi. Biz önümüzdeki dönemde Gaziemir’imizin tüm dertlerine derman olacak ve Gaziemir’i marka kent statüsüne taşıyacak olan projelerle gümbür gümbür geleceğiz. Halka adanmış eserlerimizle anılmaya gayret edeceğiz. Halka hizmet hakka hizmet düsturundan kesinlikle ayrılmayacağız. Gaziemirli hemşerilerimiz bize destek olup bu makamı bize layık gördükleri andan itibaren Gaziemir’İ yine Gaziemirli kardeşlerimizle hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz dedi.

UNUTMAYACAĞIZ! BU İŞİN SONUNDA MİLLETE HESAP VERMEK VAR.

Ev ev, sokak sokak, mahalle mahalle sorunsuz bir Gaziemir için gece gündüz çalışacağız.  Sen, ben olayını ortadan kaldıracak ve biz olacağız. Belediyecilik anlayışımızda vatandaşı birinci sıraya taşıyacağız. Demokratik olacağız. Çağdaşlık ve laiklik ilkelerinden vaz geçmeden Gaziemir’i Makamdan değil, halkın içinden yine halkla birlikte yönetme anlayışını önemseyeceğiz, parti ve kişi ayrımına asla girmeyeceğiz. Bizim işimiz Gaziemir’in her bir karışı olacak ve Gaziemir’de oturan her bir kardeşimiz olacak. Çünkü tüm bunları vadederken Biliyoruz ki; bu işin sonunda Gaziemir’e, Gaziemir’de oturan her bir kardeşime Hakka ve millete hesap vermek var. Bunu Unutmayacağız.

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz