Albayrak: Teker teker hedefimize ulaşacağız

Bu haber 24 Şubat 2018 - 3:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkanvekili Abdurrahim Albayrak, 5-0 biten Galatasaray-Bursaspor karşılaşmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Albayrak’ın sözleri şu şekildeydi: “Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. 90 dakika durmak bilmediler. Keyifli bir maç izlendi. Demek ki aslan kükrediğinde böyle oluyormuş. Geçen hafta deplasman maçlarıyla ilgili zaten konuşmuştuk. Bugün daha iyi oynadık, organize olduk. İstekliydik, arzuluyduk. Kazanmak için herkes elinden geleni yaptı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Teker teker hedefimize ulaşacağız.”

 “Geçen hafta Fatih Hocam haklı olarak Gomis’i güvenini kaybetmesin diye çıkarmadı, bugün de 3 gol attı. Bu maçta iyi oynayacağının sinyallerini dünkü idmanda da vermişti. Bugün de gereğini yaptı. Takım olarak herkes iyiydi. İyi yoldayız.”

“Bugün basında çıkan Finansal Fair Play ile ilgili haberlerin hepsi asılsızdır. Zaten resmi sitemizden de bununla ilgili bir açıklama yaptık. Daha hiçbir toplantı olmadan bu haberlerin çıkması bizi çok üzüyor. Lütfen herkesten rica ediyorum kimse bizimle uğraşmasın. Yönetim olarak çok çalışıyoruz. Hoca da maçtan sonra Florya’da kalıp çalışacak. Orada yatacak. Hepimiz işe beş elle sarılıyoruz. Onun için böyle asılsız haberler yapılmasın. Sadece bize değil, başka takımlara da yapılmasın…”

“Beşiktaş-Fenerbahçe maçı önemli bir maç. Ancak biz kendi maçlarımıza bakıyoruz. Onların hakkında bir şey demek bana düşmez.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.