Haberimport.com

Apple AirPods’a siyah renk seçeneği

Apple, uzun süren sessizliğini bozuyor, AirPods 2 ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak Apple, beyaz dışında bu kez siyah renkli bir AirPods da sahneye çıkaracak.

Apple AirPods’a siyah renk seçeneği
18 Şubat 2019 - 11:35

Apple’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı kablosuz kulaklığıyla ilgili yeni sızıntılar var. Bu ilk bahar aylarında satışa sunulması beklenen AirPods 2, beraberinde kablosuz şarj cihazı AirPower ile piyasaya sürülecek.

Diğer yandan AirPods 2, bu kez iki farklı renkte gelecek: Siyah ve beyaz. Ancak AirPods 2’deki tek fark renkten ibaret değil elbette. Hem kulaklık hem de şarj kutusuna daha iyi bir tutuş deneyimi sunması beklenen yeni bir yüzey kaplamasına sahip olacak.

Hey Siri komutunu dahi anlayabilecek olan AirPods 2, kalp atış hızı ve vücut sıcaklığı gibi biyometrik ölçümler de yapabiliyor. Gürültü önleme özelliğinin de üzerinde durmak gerekiyor; zira ilk nesil AirPods’da en can sıkıcı noktalardan biri konuşma sırasında gürültü eşliğinde konuşmak zorunda kalmamızdı; bu sorunun yeni AirPods’da ortadan kalkacağı görülüyor.

Bluetooth 5.0 teknolojisini destekleyen ürün, önceki modele göre daha uzun bir batarya ömrü sunacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.