Haberimport.com

Aslı Gibidir vizyona giriyor

Aslı Gibidir vizyona giriyor
23 Ocak 2019 - 0:52

Yapımcılığını Hann Film’in, yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu, Evren Erdoğan,Ayşe Balıbeyve Bener Karaçor’un kaleme aldığı, başrolünde Aslı İnandık’ın rol aldığı komedi filmi “Aslı Gibidir” 25 Ocak’ta vizyona girmesine günler kala yayınlanan teaser fragmanıyla merak uyandırdı.

BOL KAHKAHA ‘ASLI GİBİDİR’DE!

Filmde; Aslı İnandık’ın hayat verdiği, oyuncu olma hayaliyle yanıp tutuşan, kazandığı konservatuarın ödemelerini gerçekleştirmek için “Gerçek Yaşam Dublörler Kulübü” ne katılan Aslı’nın hayatı bir anda değişiyor. Katıldığı kulüple birbirinden farklı 8 karaktere bürünen Aslı İnandık’ın canlandırdığı tiplemelerden detaylar teaser fragmanla seyirciyle buluştu. İzleyenleri kahkahaya boğan fragmanla, filmi sabırsızlıkla bekleyen seyirciler 25 Ocak Cuma günü için geri sayıma başladı.

Aslı (Aslı İnandık) çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen iyi niyetli, saf ve hayalperest bir kızdır. Hayallerinin peşinden gider ve özel bir konservatuarın oyunculuk bölümünü kazanır. Ailesi bu duruma karşı çıkar ve beklediği desteği göremez. Çaresizce para kazanmak için ne yapacağını düşünürken ‘gerçek hayatta sipariş üstüne oyunculuk’ yapan dublörler kulübüyle tanışır ve orada çalışmaya başlar. Burası hem Aslı’nın okul parasını kazanabileceği hem de kılıktan kılığa girerek oyunculuk yeteneklerini sergileyebileceği bir yerdir. Her şey yolunda giderken, iş için gönderildiği eğlenceli görevlerden birinde hesapta olmayan bir aşk kapısını çalar.

Vizyon Tarihi: 25 Ocak 2019

Yapımcı: HANN

Dağıtımcı: CGV Mars Dağıtım

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu

Senaryo: Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey, Bener Karaçor

Oyuncular: Aslı İnandık, Toygan Avanoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Tuna Orhan, Nazlı Tosunoğlu, Ayten Uncuoğlu, Tuğçe Karabayır, Aslı Turanlı, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Enis Arıkan, Caner Özyurtlu, Melis Kaygılaroğlu

Görüntü Yönetmeni: Hayk Kirakosyan

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz