Haberimport.com

Ayça Ayşin Turan başarı hikayesini anlattı

Ayça Ayşin Turan başarı hikayesini anlattı
06 Ocak 2019 - 19:28

Meryem dizisi ile yıldızı parlayan, Nextflix’in Türkiye’de yaptığı ilk orijinal yapım olan “Hakan: Muhafız” canlandırdığı Leyla karakteri ile büyük başarıya imza atan Ayça Ayşin Turan, MAG Ocak sayısı için objektif karşısına geçti.

“ İnternet dizisi veya televizyon dizisi olarak ayrım yapamam. Ben oynadığım karakterden keyif alıyorum”“ İnternet dizilerinin sektöre hız katıp dinamikleştirdiğini ve özgün içerikler ile çeşitlilik sağladığını düşünüyorum”

Netflix’in Türkiye’de yaptığı ilk orijinal yapım olan “Hakan: Muhafız” da canlandırdığı Leyla karakteri ve başarılı performansıyla isminden söz ettiren genç ve başarılı oyuncu Ayça Ayşin Turan, MAG Ocak sayısı için objektif karşısına geçti.

IMDB Starmetre ve Moviemetre sonuçlarına göre tüm dünyada 11 milyon oyuncu arasında 42. olarak Türk oyuncuların yaptığı en iyi dereceyi yaparak ülkemizi uluslarası listelerde de başarıyla temsil eden Ayça Ayşin Turan, başarı hikayesini MAG okurları için anlattı.

“Leyla, bu zamana kadar hiç canlandırmadığım bir karakterdi”

2017 yılında yayınlanan “Meryem” dizisi ile yıldızı parlayan Ayça Ayşin Turan, “Hakan: Muhafız” projesi ile ilgili de merak edilenleri özel röportajında paylaştı. “Leyla” karakterine nasıl bürüdüğünü de okurlar ile paylaşan güzel oyuncu, “Meryem de, Leyla da bu zamana kadar hiç canlandırmadığım karakterlerdi.Umarım bizden sonraki projelere doğrularımızla, yanlışlarımızla örnek teşkil ederiz” dedi.

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz