Haberimport.com

AYNA grubu konserleri başlıyor

AYNA grubu konserleri başlıyor
10 Ocak 2019 - 23:51

Türkiye’nin en sevilen rock gruplarından birisi olan AYNA 2019 yılına hızlı başladı. Yurt dışında Justin Bieber, Selena Gomez, Katty Peri, Britney Spears, Hillary Duff gibi ünlü gruplarla çalışan Altan Nuh’un organize ettiği konserler 11 Ocak’ta İzmir’de başlıyor. Müzikseverler AYNA grubunun sevilen parçalarını ve yeni şarkılarını canlı performansla dinleme şansı bulacaklar.

Türkiye’nin en sevilen rock gruplarından birisi olan AYNA 2019 konserlerine İzmir’den başlıyor. 11 Ocak Cuma Bornova 6:45Kk performance hall’da sahne alacak olan AYNA grubu daha sonra Ankara, Çanakkale, Bursa, Sakarya, Adana konserleri ile programına devam edecek.
Konserlerin organizasyonun çok değerli bir genç tarafından yapıldığını anlatan Erhan Güleryüz, yıllarca ABD’de önde gelen sanatçı ve gruplar için menejerlik yaptığını ve Türkiye’ye dönmesinin kendileri için sevindirici olduğunu söyledi. Güleryüz, sürekli beyin göçünün konuşulduğu Türkiye’de ülkesine dönmeyi tercih eden Altan Nuh gibi değerli gençlerle gurur duyduğunu söyledi.
ABD’den AYNA Grubu için geri döndüğünü söyleyen Altan Nuh, oradaki kariyeri boyunca 4 yıl süreyle Avril Lavinge’in asistanlığını ve 5 yıl da menejerliğini yaptığını, Hedley grubunu kurduğunu belirtti. Nuh ayrıca Justin Bieber, Selena Gomez, Katty Peri, Britney Spears ve Hillary Duff gibi ünlü sanatçıların tour menejerliğini yaptığını belirtti.

AYNA Grubunun 11 Ocak’ta başlayan 2019 konser programı şöyle:

11 Ocak Cuma- İzmir, Bornova
12 Ocak Cumartesi-Ankara, Tunus
16 Şubat Çarşamba İstanbul Mori Performance Maltepe
18 Ocak Cuma- Çanakkale, Hayal Kahvesi
1 Şubat- Adana
2 Şubat- Çanakkale
8 Şubat- Bursa Nilufer Hayal Kahvesi
15 Şubat Sakarya- Radio Pub
13 Mart Antalya Stonehouse Performance Hall

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz