Haberimport.com

Başarılı oyuncu Nihan Tarhan, albüm hazırlığında

Başarılı oyuncu Nihan Tarhan, albüm hazırlığında
04 Aralık 2018 - 22:05

‘Babam Sınıfta Kaldı’ dizisinde canlandırdığı Asiye karakteriyle yıldızı parlayan, ‘Yaşamak Güzel Şey’ filmiyle de adını büyük kitlelere duyuran başarılı oyuncu Nihan Tarhan, albüm hazırlığında.

Geçtiğimiz yaz ses mühendisi Ali Rıza Şahenk ile dünyaevine giren Tarhan, eşinin de desteğiyle albüm çıkarmak için kolları sıvadı. Can Bonomo’nun da tüm albümlerinde birlikte çalıştığı Şahenk ile ortak bir çalışma hazırlığında olduğunu söyleyen güzel oyuncu, “Müzik benim için çok özel bir dünya. Oyunculuk ve müzik beni hayata karşı hem koruyor hem de besliyor. Birini diğerinden ayırmam mümkün değil. Üstelik eşimle böyle bir çalışma içerisinde olmak da şahane bir duygu. Sürpriz bir proje hazırlıyoruz.” sözleriyle heyecanını belirtti.

Babasının ve abisinin de müzisyen olduğunu söyleyerek müzik dolu bir evde büyüdüğünün altını çizen Tarhan, rol aldığı ‘Arabesk Müzikali’nde seslendirdiği ‘Doktor’ şarkısıyla da oldukça beğenilmişti.

21 ARALIK’TA CADDEBOSTAN HAYAL KAHVESİ’NDE SAHNE ALACAK

Nihan Tarhan, 21 Aralık’ta Caddebostan Hayal Kahvesi’nde sahne alacağının müjdesini de geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.