Haberimport.com

Basketbolseverler bu hafta sonu heyecana doyacak.

Basketbolseverler bu hafta sonu heyecana doyacak.
18 Ocak 2019 - 18:30

Basketbolseverler bu hafta sonu heyecana doyacak. Tahincioğlu All-Star 2019’da ligimizin yıldız basketbolcuları muhteşem bir görsel şölene imza atacak. RedBull.com’da yapılan oylama sonucunda Pınar Karşıyaka’dan Assem Ahmed Mohamed Marei Asya Karması’nda maça ilk 5’te çıkmaya hak kazandı. Pınar Karşıyaka’dan Berk Uğurlu Asya Karması’nda, Chris Evans Tahincioğlu Smaç Yarışması’nda, Berke Aygündüz de LeasePlan Yetenek Yarışması’nda İzmir’i temsil edecek. 20 Ocak Pazar günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek etkinlikte ter dökecek sporcularla özel röportajlar canlı olarak www.redbull.com’ dan takip edilebilecek.

Oyuncu kalitesi bakımından Avrupa’nın en iyi ligi olarak gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde forma giyen yıldız oyuncuların yer alacağı Tahincioğlu All-Star 2019, 20 Ocak Pazar günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Binlerce basketbolseverin salondan, binlercesinin de televizyonları başından izleyeceği müthiş şölene Asya Karması-Avrupa Karması mücadelesi damga vuracak.RedBull.com’da yapılan oylama sonucunda Pınar Karşıyaka’dan Assem Ahmed Mohamed Marei Asya Karması’nda maça ilk 5’te çıkmaya hak kazandı. Pınar Karşıyaka’dan Berk Uğurlu Asya Karması’nda, Chris Evans Tahincioğlu Smaç Yarışması’nda, Berke Aygündüz de LeasePlan Yetenek Yarışması’nda İzmir’i temsil edecek.

Ayşe Begüm Onbaşı şov yapacak 

All-Star maçının periyot arasında Dünya ve Avrupa Şampiyonu Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı da bir gösteri sunacak. Devre arasında ise ünlü şarkıcı Edis’in mini bir konser vereceği etkinliğin biletleri Mobilet üzerinden satılıyor

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz