Haberimport.com

Berkay İsfanbul’un Açık Hava sahnesinde hayranlarıyla bir araya geldi

Berkay İsfanbul’un Açık Hava sahnesinde hayranlarıyla bir araya geldi
22 Eylül 2018 - 1:02

Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi İsfanbul Açıkhava Konserlerinde Pop müziğin sevilen ismi Berkay dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Türk pop müziğinin başarılı ismi Berkay, İsfanbul’un Açık Hava sahnesinde hayranlarıyla bir araya geldi. Güçlü yorumcu şarkıları ve muhteşem sahne performansıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Ünlü sanatçı, hem kendi parçalarını hem de herkesçe sevilen şarkıları, geniş bir repertuvarda dinleyicilere sundu. Başarılı sanatçı,“Gel Gel” , “Ey Aşk”, “Ben Sadece”, “Yaz” gibi sevilen şarkılarının yanı sıra hareketli parçalarla İsfanbul ziyaretçilerine keyifli bir akşam yaşattı.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Berkay’a hayranları sevgi gösterisinde bulundu. Berkay’ın romantik şarkılarına cep telefonlarının ışıklarını yakarak eşlik edilmesiyle alanda muhteşem bir ambians oluştu.

Türkiye’nin en eğlenceli, yeni etkinlik ve konser alanı İsfanbul’daAçıkhava Konserleritüm hızıyla devam ediyor!

Hayata geçirdiği yeni yatırımlar kapsamında ve İstanbul ile bütünleşme amacıyla Vialandmarkasını yenileyerek yolunayeni isimile devam eden, Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkeziİsfanbul’da Açıkhava Konserleri bu yaza damgasını vuruyor.

İsfanbul Tema Park’ın içerisinde yeni açılan, Türkiye’nin en büyük açık hava led ekranına sahip 10 bin kişilik etkinlik ve konser alanında birbirinden ünlü isimler Eylül ayı boyunca unutulmaz gecelere imza atacak.

İsfanbul Açıkhava Konserleri Takvimi:

22 Eylül Manga

29 Eylül Mehmet Erdem

30 Eylül Derya Uluğ