Haberimport.com

Big Burn Elektronik Müzik Festivali İstanbul İçin Geri Sayım Başladı

Big Burn Elektronik Müzik Festivali İstanbul İçin Geri Sayım Başladı
09 Temmuz 2019 - 3:45

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen,yazın en beklenen etkinliği Big Burn İstanbul,artık bir gelenek haline geldi. Her yıl bir öncekinden daha fazla festivalciyi kendine çeken Big Burn İstanbul iki yılda toplam 45 binden fazla müzikseveri ağırladı. 

Yazın ardından tüm sezon boyunca konuşulmaya devam eden festival katılımcılara unutulmaz deneyimler yaşattı. 3 gün boyunca müzik ve eğlence sunan Big Burn İstanbul, uluslararası ve lokal olmak üzere 100 DJ ve prodüktörü, 5 sahnede ağırladı. 

Her yıl daha fazla müzikseveri elektronik müzik ile buluşturmak için yola çıkan Big Burn İstanbul, bu yaz 26-27-28 Temmuz’da gerçekleşiyor. 

Muhteşem bir ‘lineup’ile gelen festivalin yeni evi Şile’de. Mavi ve yeşilin kucaklaştığı eşsiz doğa, geniş kamp alanı ve bungalov evlere sahip ŞileWoodyvilleTreehouses3 gün boyunca elektronik müzikseverlere ev sahipliği yapacak. 

Sahnedeyeralacak DJ veprodüktörlerin ilk bölümünümayıstaaçıklayan Big Burn İstanbul’un Festival lineup’ına son eklediğiisimlerşöyle: Adiel, Antigone, Behrouz, Be Svendsen, Carlita,FrancescaLombardo,  IlarioAlicante, LenFaki, MarcoResmann, MindAgainst, Monoloc, Matthew Dekay, OceanvsOrientalis, RuedeHagelstein ve geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği efsane performansı dillerden düşmeyen yetenekli PeggyGou!

Festivalin ilk açıklanan isimleri ise global elektronik müzik sahnesinin yıldızlarıydı:Clapton, Damian Lazarus, David Mayer,Dubfire, GuyGerber, JoachimPastor (live), N’TO (live), Nastia, Recondite (live), Stephan Bodzin, Woralks. 

Big Burn İstanbul’a geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu senede yurtdışından yoğun talep var.Festival ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak, avantajlı biletlerden yararlanmak ve daha fazlası için‘Burn Enerji İçeceği’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz