Bilişim Teknolojileri Zirvesi için Geri Sayım Başladı!

Bu haber 16 Kasım 2017 - 17:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Her yıl yaklaşık 800 kişinin katılımıyla düzenlenen, 20 bin kişinin internet üzerinden takip ettiği Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) için geri sayım başladı. Sektörün en prestijli etkinlikleri arasında yer alan BTZ,  1-2 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka kampüsünde düzenlenecektir. İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 10.’su düzenlenecek etkinlikte dijital dönüşüm, geleceğin teknolojileri, yeni nesil pazarlama, dijital ve mobil dünya gibi konular masaya yatırılacak. Oturumlar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı) ,İnteraktif Bölüm (Speed Networking – Coffee Time) ve Dijifikir e-iş fikir yarışması başlıklı 4 bölümden oluşan zirveye akademik ve profesyonel dünyadan yoğun katılım olması bekleniyor. 

Zirvedeki oturumlarda, aralarında, Lidyana Kurucusu ve CEO’su Hakan Baş, Paraşüt Kurucusu ve CEO’su Sean Yu, Netmarble Türkiye COO’su Aras Şenüz,Getik Kurucu ortağı Mert Salur gibi çok sayıda yetkin konuşmacı yer alacak.

Geçtiğimiz yıllarda aralarında Microsoft, Vodafone, sahibinden.com gibi 90’a yakın firmanın yer aldığı BT Alanı ise şirketlerin katılımcılarla birebir iletişim kurabildiği, ürün ve hizmetleri hakkında tanıtım olanağı veren fuaye alanı olarak konumlanıyor. İnteraktif Bölümde, gerçekleştirilen Speed-Networking ve Coffee Time tarzı aktivitelerle katılımcıların birbirleri ile etkileşimi sağlanıyor ve Dijifikir e-iş fikir yarışması ile de genç girişimcilerin hayallerinin gerçek olmasını sağlanıyor.

Kayıt ve program için: btz.org.tr

Ayrıca BTZ’yi facebook.com/BTZirvesi ve twitter.com/BTZirvesi sayfalarından da takip edebilirsiniz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.