Haberimport.com

Can Dostlar oyuncuları Ankara’da sevenleriyle buluştu

Can Dostlar oyuncuları Ankara’da sevenleriyle buluştu
20 Ocak 2019 - 8:24

Yarı yıl tatilinde, karnelerini kaptıkları gibi turneye çıkan Can Dostlar ekibi Ankara’daydı! Antalya’nın ardından Başkent’e geçen Yönetmen Tuğçe Soysop, oyuncular Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Dora Dalgıç, Taha Sönmezışık ve Zeynep Ilgın Çelik, Nata Vega Avm’de sevenleriyle buluştu. 

CAN DOSTLAR’DAN ‘GÜNAYDIN ÇOCUKLAR’ İLE BARIŞ MANÇO’YA SELAM!

Barış Manço’nun en sevilen şarkılarından ‘Günaydın Çocuklar’ Can Dostlar filminin de şarkısı. Oyuncular, filmin şarkısı “Günaydın Çocuklar” ile o çok sevilen danslarını yaptı. Çocuklar bu şarkıyı her fırsatta birlikte seslendirmekten de büyük keyif alıyorlar.

Sinema salonlarına iyi seyirler dileyen küçük starlar, filmi Ankaralılarla birlikte izledi. Finalde, tüm salon hepberaber Barış Manço’nun ‘Günaydın Çocuklar’ şarkısını söyledi. Şarkı yıllar sonra yeniden, büyük küçük herkesin diline dolanıyor!

‘Güldüy Güldüy Show Çocuk’ ekibiyle birlikte filmde Selim Bayraktar, Onur Atilla, Ünal Yeter, Esin Eden, Dilşah Demir, Doğan Akdoğan, Tuğçe Karabayır, Ali Rıza Tanyeli, Gökçe Atlas gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un yaptığı, BKM yapımı ‘Can Dostlar’ın  senaryosu Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagehan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş ve Pelin Serin’e ait.

‘Can Dostlar’ Turne Programı:20 Ocak Pazar İzmir23 Ocak Çarşamba Adana 25 Ocak Cuma Adapazarı 

Yapımcı: BKM – Necati AkpınarVizyon Tarihi: 18 OcakYönetmen: Tuğçe SoysopSenaryo: Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagehan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş, Pelin Serin

Oyuncular: Selim Bayraktar, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Dora Dalgıç, Taha Sönmezışık, Arda Taşarcan, Alperen Efe Esmer, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Can Aydın, Duru Hoşver, Damla Ateş, Tuğçe Karabayır, Dilşah Demir, Doğan Akdoğan ve Ünal Yeter ve Onur Atilla 

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz