Haberimport.com

Can Dostlar setinden eğlenceli kareler

Can Dostlar setinden eğlenceli kareler
13 Ocak 2019 - 19:57

Oyunculuklarıyla tüm Türkiye’nin beğenisini toplayan filmin küçük yıldızları, film çekimlerinde kamera arkasına da geçti!

Ses ekibinin boom’unu (Sesli çekimlerde kullanılan uzun aparatlı dev mikrofon) birlikten kuvvet doğar diyerek, 10 kişi kaldırdılar! Yönetmen koltuğuna da  oturan küçük starlar, çekimler boyunca da doyasıyla eğlendi!

Çok sevilen ‘Bizim Köyün Şarkısı’ filminin ardından, ‘Güldüy Güldüy Show Çocuk’ ekibi kalpleri ısıtacak yeni bir macerayla 7’den 70’e herkesi yine sinemada buluşturacak!

Tek istedikleri gün boyu koşup oynayacakları bir park olan çocuklar, bu amaç için giriştikleri macerada hem dostluklarını pekiştiriyorlar hem de mahallelerindeki çok renkli karakterler ile tanışma fırsatı buluyorlar.

18 Ocak’ta Vizyonda!

‘Güldüy Güldüy Show Çocuk’ ekibiyle birlikte filmde Selim Bayraktar, Onur Atilla, Ünal Yeter, Esin Eden, Dilşah Demir, Doğan Akdoğan, Tuğçe Karabayır, Ali Rıza Tanyeli, Gökçe Atlas gibi isimler de yer alıyor.

Yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un yaptığı, senaryosunu Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagehan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş ve Pelin Serin’in yazdığı BKM yapımı Can Dostlar 18 Ocak’ta vizyonda. vizyonda!

 Merakla beklenen filmin Ana Destekçisi ise “VAKIFBANK SPOR KULÜBÜ”.

Vizyon Tarihi: 18 Ocak

Yapımcı: BKM – Necati Akpınar

Yönetmen: Tuğçe Soysop

Senaryo: Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagehan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş, Pelin Serin

Haberimport Sitesinde Güncel Haber, Ekonomi Haberleri, Teknoloji, Yaşam, Sanat Haberlerini okuyabilirsiniz