Haberimport.com

Caz Kampı 3. kez Bodrum Gümüşlük Festival alanında

Caz Kampı 3. kez Bodrum Gümüşlük Festival alanında
4 views
09 Temmuz 2019 - 5:46

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “Caz Kampı” 27-31 Ağustos tarihleri arasında Bodrum Gümüşlük Festival alanında gerçekleşecek. 

Her yıl yoğun ilgi gören kampta bu yıl yine Caz müziğinin Türkiye’deki önemli isimleri yer alıyor.

Sibel Köse ve Ece Göksu caz vokal, İmer Demirer trompet, Engin Recepoğulları saksofon, Neşet Ruacan ve Eylül Biçer gitar, Can Çankaya piyano, Kağan Yıldız kontrbas/elektrik bas ve Berke Özgümüş davul dersleri verecekler. 

Ayrıca bu sene Caz Kampı’nın bir de özel konuğu var. Amerikalı Ricky Ford. Ford Caz Kampı’nda caz düzenleme dersleri de verecek.

Kampın bir diğer özel konuğu ise geçen sene olduğu gibi Erkan Oğur olacak. 

5 gün sürecek Caz Kampı kapsamında profesyonel, öğrenci, amatör ya da caz müziğine gönül vermiş katılımcılar enstruman/vokal çalışmaları, atölye çalışmaları, teori ve doğaçlama gibi çalışmalarda yer alırken aynı zamanda bu önemli isimlerle bir arada konser verme imkanı bulacaklar.

Caz Kampı, 27 Ağustos akşamı Gümüşlük Festival alanında tüm hocaların katılımıyla gerçekleşecek olan açılış konseriyle başlayıp, 31 Ağustos akşamı Stella Jazz Club’da hem öğrenci hem de hocaların aynı sahneyi paylaşacakları bir konserle son bulacak.