Cem Yılmaz Filmine Özel Şarkı Yaptı

Bu haber 02 Haziran 2018 - 13:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeni single çalışması Her Şey Güzel Olacak’ı dinleyiciyle buluşturmak için gün sayan Alper Fıratlı, şarkısını Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson’un unutulmaz filmine özel besteledi.

Ömer Vargı’nın yönetmenliğini yaptığı, Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson’un başrollerini paylaştığı sevilen film Her Şey Çok Güzel Olacak 1998 yılında çekilmişti. Filme ve Cem Yılmaz’a olan hayranlığını belirten sanatçı “Hem mühendislik hem dövmecilik kariyerimle ilgili her çalışmada masada yan tarafta filmi açık bırakıyorum. Artık bütün diyalogları ezbere biliyorum. Her Şey Çok Güzel Olacak filminin bana hissettirdiklerini anlatmaya çalıştım. Bu cümleyi duymaya ihtiyacımız var. “ diyor.

Filmin 20.yılına özel olarak bir izleyici sürprizi olma özelliği taşıyan şarkı için yine filme özel bir klip çekiliyor.

Hem Sanatçı Hem Mühendis Hem Dövmeci

Yeni single çalışması ve farklı projeleriyle adından söz ettiren Alper Fıratlı şimdi de dövme sanatçılığında yükseliyor!

Asıl mesleği mühendislik olan Alper Fıratlı, çizimlerinde kendini kanıtlamasıyla birlikte dövmecilikte de kendini geliştiriyor!

Bugüne dek yaptığı tüm single çalışmalarının kapak tasarımları da kendisine ait olan sanatçı, daha önce Tutmayın Beni adlı video klip çalışmasını da tamamen el yapımı olarak hazırlayarak bir ilke imza atmıştı. Hacivat Karagöz gölge oyunu konseptiyle hazırlanan klipteki tüm kuklaların çizimlerini yapan Alper Fıratlı, şimdilerde çeşitli internet siteleri ve dergilerde yazdığı yazılar için de özel çizimler yapıyor.

Yeni single çalışmasını dinleyiciyle buluşturmak için gün sayan Alper Fıratlı’nın, kişiye özel yaptığı dövmeleri sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.